sobota, 22 czerwca, 2024

Czy Zarządu Powiatu w Jaśle zleci kontrolę działalności SOR wraz z Izbą Przyjęć?

0
Czy Zarządu Powiatu w Jaśle zleci kontrolę działalności SOR wraz z Izbą Przyjęć?
Ewa Wawro, radna RPJ
Udostępnij:

Jako radna RPJ działam już drugą kadencję. Przez 5 poprzednich lat wielokrotnie prosiłam Pana Starostę Adama Pawlusia o szacunek dla radnych i merytoryczne odpowiedzi na poruszane zagadnienia, problemy i zadawane pytania. Cóż, zaczynamy kolejną kadencję organów samorządowych od zwyczajowych standardów, a więc zaliczanie i przestrzeganie ustawowego terminu na udzielenie odpowiedzi, a zagadnienia, czy problemy poruszane w zapytaniu już nie stanowią merytorycznego rozstrzygnięcia. Ze swej strony obiecuję, że temat będę drążyć i kontynuować. Aby nie być gołosłowną proszę przygotowałam kolejne zapytania.

Pierwsze z nich w tej kadencji dotyczy nocnej i świątecznej opieki w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej sprawowanej przez jasielski szpital na terenie Nowego Żmigrodu – ciąg dalszy.

Dla zainteresowanych wszystkie zapytania i odpowiedzi Radnych RPJ publikowane są na stronie starostwa, a to moje wcześniejsze dotyczącego tego tematu https://samorzad.gov.pl/web/powiat-jasielski/zapytanie-radnej-ewy-wawro-dotyczace-nocnej-i-swiatecznej-opieki-w-zakresie-podstawowej-opieki-zdrowotnej-sprawowanej-przez-jasielski-szpital-na-terenie-nowego-zmigrodu

Pełna treść w załączonym pliku.

Ewa Wawro
Radna RPJ