Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Bieg Uliczny oraz czwarte Zawody Nordic Walking w Czeluśnicy

341

Gmina Tarnowiec zaprasza miłośników biegania i spacerów z kijkami na Bieg Uliczny oraz czwarte Zawody Nordic Walking w Czeluśnicy

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy „Arka” w Umieszczu, Gmina Tarnowiec, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec już po raz siódmy organizują Bieg Uliczny oraz czwarte Zawody Nordic Walking.

Impreza odbędzie się 22 września 2019 roku w Czeluśnicy przy Niepublicznej Szkole Podstawowej. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania oraz spacerów z kijami w każdym wieku. Biegi grup młodszych rozpoczną się o godzinie 10:00, start biegu głównego nastąpi o 13:00, a zawody Nordic Walking rozpoczną się o 13:15 Dystans biegu głównego oraz zawodów Nordic Walking wynosi 6 km.

Link do bezpośredniego zapisu: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/839

Serdecznie zapraszamy do udziału.

GOK w Tarnowcu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj