wtorek, 27 lutego, 2024

Konkurs na najładniejszą pisankę

0
Konkurs na najładniejszą pisankę
Udostępnij:

III  Konkurs  Wielkanocny Muzeum Regionalnego w Jaśle 2021 na najładniejszą pisankę tradycyjną i najciekawszą pisankę współczesną

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich twórców ludowych i rękodzielników regionu jasielskiego do udziału w muzealnym konkursie wielkanocnym. Tym razem zaproponowane kategorie dotyczą pisanek.

Prace konkursowe można składać do dnia 26 marca w każdy pon., wt., śr., czw. i pt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 w tymczasowej siedzibie Muzeum Regionalnego w Jaśle, przy ulicy Wincentego Pola 41, lub w siedzibie Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Jaśle przy ul. Sokoła 8, od pon. do pt. w godz. od  09:00 do 17:00, w sob. od  10:00 – 15:00 oraz w niedz. od 11:00 – 15:00.

W CITiK-u prace przyjmowane będą od dnia 1 marca.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w REGULAMINIE dostępnym na stronie Muzeum: www.muzeumjaslo.pl

Aby wziąć udział w tymże konkursie, należy wraz z pisanką złożyć czytelnie wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA oraz podpisaną ZGODĘ dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dokumenty te zawiera formularz dostępny na w/w stronie Muzeum.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest w CITiK-u na 29 kwietnia o godz. 16:00, jednakże ze względu na obecną sytuację pandemiczną termin ten może ulec zmianie.

Wszystkich utalentowanych miłośników tradycji i nowych rozwiązań twórczych w plastyce obrzędowej zachęcamy do udziału w konkursie.

Adrianna Napiórkowska – Bek/MR w Jaśle