Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Konkursy: Daj sobie literacką szansę!

366

Masz jeszcze szansę zostać laureatem „Lirycznego Jasła”. Do 13 stycznia 2020 czekamy na prace młodych twórców.

To już dwudziesta piąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Jeśli jesteś uczniem klas 4-8 szkoły podstawowej lub uczniem szkoły ponadpodstawowej, przyślij nam swoje wiersze lub opowiadania na dowolny temat. Czekamy na prace wcześniej niepublikowane i nienagradzane w innych konkursach. Laureatów wyłoni profesjonalne jury złożone z polonistów i literatów, a ich utwory zostaną opublikowane w tomiku „Liryczne Jasło” wydawanym przez Bibliotekę, który stanowi jedną z nagród dla zwycięzców.

Regulamin Konkursu wraz z Kartą uczestnika, Oświadczeniem, Klauzulą informacyjną, Zgodą na przetwarzanie danych osobowych i Zgodą na wykorzystanie wizerunku do pobrania na stronie www.mbp.jaslo.pl.

Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w Regulaminie będą rozpatrywane przez jury Konkursu.

Szczegółowe informacje:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Oddział dla Dzieci i Młodzieży
Magdalena Chart
Renata Grzegorczyk
Małgorzata Smyka

dzieci@mbp.jaslo.pl
tel. 13 446 26 02, wew. 35

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj