środa, 28 lutego, 2024

Link do przyszłości

0
Link do przyszłości
Udostępnij:

4 marca o godz. 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie z „młodym profesjonalistą” zorganizowane w ramach projektu LINK DO PRZYSZŁOŚCI. MŁODZI. INTERNET. KARIERA. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem drogi zawodowej, chcesz poznać rynek pracy czy sprawdzić swoją wiedzę z zakresu nowych technologii – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Kim będziesz? Jaki zawód wybierzesz? Uczniów ostatnich klas gimnazjalnych i licealnych oraz wszystkich młodych ludzi zainteresowanych kształtowaniem swojej drogi zawodowej i nowymi technologiami zapraszamy na spotkanie z Michałem Woźniakiem – Prezesem Zarządu Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, współpracownikiem Laboratorium Technik Mobilnych BRAMA, haktywistą i ekspertem praw człowieka w erze cyfrowej.

Podczas spotkania określisz swoje możliwości zawodowe, rozwiążesz testy osobowości i informatyczne, poznasz zawody przyszłości, a co najważniejsze – przekonasz się, że Twoja pasja może stać się w przyszłości Twoją pracą.

Informacje i zapisy:

Agata Warywoda
tel. 13 446 26 02, wew. 36
nowemedia@mbp.jaslo.pl