wtorek, 21 marca, 2023

Międzynarodowy Konkurs Taneczny „Taneczne Talenty 2020”!

0
Udostępnij:

Zapraszamy na IV już edycję Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „Taneczne Talenty 2020”, który odbędzie się już 14-15 marca 2020, na Hali Zespołu Szkół nr 4 (ul. Kisielewskiego 18) w Krośnie.

Głównym organizatorem Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „Taneczne Talenty” jest Tomasz Berkowicz i Studio Tańca AT DANCE.

Zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych do wzięcia udziału w naszym konkursie, który jest niewątpliwie jednym z największych wydarzeń w Polsce!

„Taneczne Talenty”, cieszą się ogromną popularnością, z roku na rok gromadząc coraz to większą ilość uczestników. W ubiegłym roku mieliśmy okazję gościć ich ok. 2,5 tys.

Konkurs ten, jest wydarzeniem, na które czekają zespoły nie tylko z naszego regionu, ale również z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, a nawet zza granic naszego kraju!
Mamy przyjemność gościć regionalne zespoły z naszego terenu wraz z początkującymi grupami jak również zespoły rywalizujące o medalowe miejsca na turniejach o randze Mistrzostw Polski, Europy, jak również medaliści Mistrzostw Świata!

Współorganizatorami Konkursu są Studio Tańca Podkarpacie oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.

Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej WWW.TOMASZBERKOWICZ.PL.

Zapraszamy!

Tomasz Berkowicz

Studio Tańca AT DANCE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj