środa, 8 lutego, 2023

Moja biblioteka to … – wystawa jubileuszowa w MBP w Jaśle

0
Udostępnij:

W ramach obchodów 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zapraszamy do obejrzenia niezwykłej wystawy Moja biblioteka to …

Nasza biblioteka to nie tylko budynek czy półki z książkami, to dużo więcej… Niezwykli ludzie, nietuzinkowe historie, wspaniałe spotkania i wciąż nowe przygody. Z myślą o 70-leciu biblioteki zrodził się pomysł na kampanię pod hasłem Moja biblioteka. Jednym z jej elementów jest wystawa pod tym samym tytułem. Wystawa szczególna, ukazująca naszą bibliotekę przez pryzmat osób, które ją współtworzą. Ludzi pełnych pasji i twórczego spojrzenia na świat, bibliotekarzy, przedstawicieli współpracujących instytucji, stowarzyszeń, czytelników, sympatyków i przyjaciół biblioteki. Jeśli jesteście ciekawi jaka w ich oczach jest nasza biblioteka, przyjdźcie i obejrzyjcie wystawę!

Wystawę zrealizowano w ramach kampanii „Moja Biblioteka” dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Jaśle oraz Studia Fotografii Maxmaks. Wystawę można oglądać od 27 października 2017 r. w holu MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Zapraszamy!

MBP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj