piątek, 24 maja, 2024

Muzyka „WSCHODU” – koncert zespołu Expressly Indistinct

0
Muzyka „WSCHODU” – koncert zespołu Expressly Indistinct
Udostępnij:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD zapraszają na koncert zespołu Expressly Indistinct, podczas którego w poetycko-rockowym brzmieniu zabrzmi poezja T. Skrjanca .
Poezja śpiewana kojarzy się przeważnie z melancholijną muzyką, jednak w wykonaniu zespołu Expressly Indistinct jest zupełnie inaczej. Oscyluje ona pomiędzy lekkimi balladami a ciężkim przesterowanym brzmieniem.

Zespół powstał na wiosnę 2012 roku z inicjatywy Romana Jarzmika. W jego skład wchodzili wtedy Roman Jarzmik /gitara, wokal, looper/ oraz Damian „Dafia” Pis /gitara basowa, drugi wokal/. W takim składzie koncertowali do kwietnia 2013 roku, kiedy szeregi zespołu zasilił Kuba Skibiński /perkusja/. W nowej odsłonie zespół nieco zmienił brzmienie. Muzyka, którą wykonuje to mieszanka rocka, blues-rocka, funky i innych gatunków.

Koncert odbędzie się 11 maja 2013 o godz. 11:00 w holu MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”.

MBP w Jaśle