sobota, 20 kwietnia, 2024

Obejrzyj i podyskutuj o „Sali samobójców”!

0
Obejrzyj i podyskutuj o „Sali samobójców”!
Udostępnij:

W najbliższy poniedziałek, 13 maja 2013 r. o godz. 16.30, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do Czytelni Głównej na dyskusję „Od relacji do więzi”, z udziałem Dariusza Bugalskiego i Barbary Sokołowskiej, którzy na przykładzie filmu „Sala samobójców” będą interpretować relacje i więzi między bohaterami.
Dyskusję poprzedzi projekcja filmu opowiadającego o chłopcu wkraczającym w dorosłe życie. Dominik to dziecko epoki Internetu, kiedy każde słowo i gest może stać się sprawą publiczną, a granice między realnością a światem wirtualnym łatwo zgubić. Ktoś taki jak on, wrażliwy, pozbawiony skóry, szukający dopiero własnej tożsamości, bez wsparcia – łatwo traci kontrolę nad własnym życiem. „Sala samobójców” to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia, obsypany licznymi nagrodami i doceniony przez publiczność.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Wariacje literackie”, który dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny nad projektem sprawuje m.in. portal twojejaslo.pl

MBP Jasło