poniedziałek, 22 lipca, 2024

Rodzinny konkurs plastyczny „Domowa dowolność czytania”

0
Udostępnij:

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym „DOMOWA doWOLNOŚĆ CZYTANIA”.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Tu, czy tam? Czytamy! ” (Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Uczestnikami konkursu mogą być Rodziny – dzieci i młodzież (przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych) wraz z rodzicami (opiekunami) z województwa podkarpackiego.

Zadaniem uczestników konkursu jest zilustrowanie dowolnej polskiej bajki, baśni, legendy, opowiadania, powieści lub wiersza.

Prace wykonane dowolna techniką, w dowolnym formacie (wymiary pracy zależą wyłącznie od inwencji autorów) wraz z kartą zgłoszeń (Załącznik nr 1) i oświadczeniami (Załącznik nr 2) należy składać do 15 października 2018 w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie lub przesłać na adres:

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa
Skołyszyn 283
38-242 Skołyszyn
z dopiskiem : KONKURS PLASTYCZNY

Regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie: http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul/430/domowa_dowolnosc_czytania__konkurs

GOKiCz w Skołyszynie