poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Skarby podkarpackich lasów

0
Udostępnij:

Jasielski Dom Kultury zaprasza na spotkanie z Edwardem Marszałkiem, rzecznikiem prasowym Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Kolejne spotkanie organizowane w ramach Klubu Kulturalno – Turystycznego JDK odbędzie się 26 lutego o godz. 17.00.
Edward Marszałek jest przewodnikiem beskidzkim, ratownikiem GOPR, redaktorem naczelnym „Echa Połonin” (kwartalnika ratowników bieszczadzkich), członkiem Rady Programowej dwutygodnika „Las Polski”, a także autorem kilkunastu publikacji książkowych, m.in. „Leśne opowieści z Beskidu”, „Z podkarpackich lasów”, „Ballady o drzewach”, „Leśne ślady wiary” czy „Skarby podkarpackich lasów”, o której będzie opowiadał podczas spotkania w JDK.

Wśród licznych pasji pana Edwarda znajduje się także fotografia, turystyka i muzykowanie. W wolnych chwilach rzeźbi, maluje na szkle, gra na gitarze i trąbce myśliwskiej. Jest także członkiem Polskiego Związku Fotografików Przyrody oraz krośnieńskiego Fotoklubu, działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza.

JDK