poniedziałek, 30 stycznia, 2023

To już 30 lat u rodziny w MDK!

0
To już 30 lat u rodziny w MDK!
Udostępnij:

4 czerwca tego roku Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców Jasła i powiatu do wspólnego świętowania naszych urodzin. 

Obchody jubileuszu rozpoczniemy już 27 maja. W tym dniu odbędą się prezentacje artystyczne w Ogródkowym Przedszkolu (godz. 10.30, MDK). 28 maja zapraszamy na koncert w wykonaniu grup tanecznych i wokalnych (godz. 18.00, MDK).  Dzień później, 29 maja prezentować się będą najmłodsi w koncercie przygotowanym w ramach działalności Akademii Malucha (godz. 11.00 i 13.00, MDK). Wieczorem uczestników naszych zajęć zapraszamy na przedstawienie marionetkowe pt. Cyrk Hrynek (17.00, MDK).

1 czerwca tradycyjnie zapraszamy wszystkie dzieci na imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim w godz. 15.30 – 19.00. 

Program zawiera: blok zabaw integracyjnych (zabawy z chustą, tańce i pląsy), blok zabaw plastycznych (malowanie kredą, na balonikach, happening plastyczny Chimery), blok zabaw sportowych (m. in. Maraton z ING Bankiem Śląskim i konkurencje drużynowe), blok artystyczny (cała scena dla dzieci!). Wcześniej w godz. 15.00 – 15.30 zapraszamy do budynku MDK na 30 minut wrażeń artystycznych – wernisaż prac uczestników sekcji plastycznej.

Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z urządzeń rekreacyjnych (dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, euro bungee, sztuczna krowa do dojenia, fotobudka – wszystkie atrakcje za darmo!).

Podczas imprezy będzie można również wziąć udział w grze ogrodowej, symultanie szachowej oraz kiermaszu prac plastycznych.

Część atrakcji przygotowanych na Dzień Dziecka została sfinansowana przez Urząd Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

3 czerwca w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle odbędzie się koncert grup wokalnych oraz pokaz przygotowany przez uczestników zajęć z gimnastyki artystycznej (godz. 16.00).

Przyjęcie urodzinowe z okazji 30-lecia działalności MDK w Jaśle odbędzie się 4 czerwca. Wcześniej w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Jaśle odbędzie się Msza Św. w intencji MDK (godz. 18.00).

Obchody jubileuszu wsparli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta Jasła, Powiatowa Komenda Straży Pożarnej w Jaśle, Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS, Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu, Trans-Wiert Sp. z o.o., Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców, Hotel Perła, Restauracja U Schabińskiej, Liwocz, ING Bank Śląski, Habys Sp. z o.o, KSG Sp. z o.o. w Tarnowie, Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A., Grupa LOTOS S.A., Trafunek Sp. z o.o., Kwiaciarnia FLORA, cukiernia Roksana, Kawiarnia Restauracja Parkowa,  Cukiernia Keks Agata Śliż, Sieć Jasielskich Sklepów MPM.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!  

MDK w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj