niedziela, 14 sierpnia, 2022

Turniej tenisa stołowego

0
Turniej tenisa stołowego
Udostępnij:

19 kwietnia odbędzie się III Turniej o Mistrzostwo Jasła Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych 2013 im. Mjr Henryka Dobrzańskiego „Hunbala”.

Organizator rozgrywek jest UKS SPIN JASŁO oraz Szkoła Podstawowa nr 10 im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Jaśle. Cel rozgrywek jest upowszechnianie gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych a także stworzenie warunków czynnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rywalizacja sportowa między poszczególnymi szkołami.

 

Uczestnictwo w turnieju prawo startu posiadają wszyscy chętni, którzy: zapoznają się z regulaminem turnieju i zobowiążą się go przestrzegać, nie uczestniczą w rozgrywkach II, III i IV ligi tenisa stołowego organizowanych przez Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz dokonają terminowego zgłoszenia do turnieju na drukach organizatora w godzinach przewidzianych na zapisy.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone według Regulaminu Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Partie będą rozgrywane do dwóch wygranych setów .Turniej rozegrany będzie w następujących kategoriach:

– szkoły podstawowe klasy 1-3 – dziewczęta i chłopcy
– szkoły podstawowe klasy 4-6 – dziewczęta i chłopcy
– szkoły gimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

Turniej jest organizowanym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Jasła. Maksymalna ilość zawodników i zawodniczek łącznie z jednej szkoły zgłoszonych do turnieju nie może przekroczyć 8 osób.

Dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa w następujących kategoriach:

– szkoły podstawowe – dziewczęta i chłopcy
– szkoły gimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

Turniej rozegrany zostanie dnia 19 kwietnia w SP NR 10 w Jaśle. Zapisy godz. 8.30 – 9. O godz. 9.15  rozpoczęcie rozgrywek. Wręczenie pucharów, nagród i dyplomów po turnieju około 30 minut po zakończeniu ostatniego pojedynku.

Zapisy do turnieju do dnia 18 kwietnia będzie przyjmował kierownik turnieju Bolesław Mielech – tel. 601 87 62 65

dr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj