piątek, 12 lipca, 2024

Wakacje w Skołyszynie!

0
Udostępnij:

Zamierzasz najbliższe wakacje spędzić w domu? W Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie spotkasz rówieśników, którzy tak jak Ty kochają dobrą zabawę i są ciekawi świata!

Wyprawy krajoznawcze, wycieczka do Ogrodu Doświadczeń w Krakowie, rejs po Jeziorze Solińskim, wyjazd do Parku Miniatur w Inwałdzie i parku linowego, wycieczka do Skamieniałego Miasta, plenerowe warsztaty zielarskie i plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, wycieczka do kina 3D, warsztaty wokalne i taneczne , gry sprawnościowe, konkursy i niespodzianki – Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie dla wszystkich dzieci spędzających lato w gminie przygotował wiele atrakcji.

Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w bezpłatnych wakacyjnych cyklach zajęć: „Wokalne poniedziałki”, „Wtorki ze sztuką”, „Roztańczone środy” i „Warsztaty w bibliotece”. W trakcie spotkań znajdzie się czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne. Będą zabawy na świeżym powietrzu, tańce integracyjne, zabawy z chustą animacyjną, warsztaty plastyczne, plenery malarskie konkursy i wiele niespodzianek. Powstaną rzeźby z gliny, witraże i płaskorzeźby. W czasie wakacji oferujemy również gry planszowe, piłkarzyki i bilard. Zapraszamy także do odwiedzania biblioteki i czytelni oraz korzystania z bezpłatnego dostępu do internetu.

Uwaga: W zajęciach stacjonarnych mogą brać udział dzieci w wieku od 5 lat, które zostaną zapisane na listę uczestników (pisemna zgoda rodziców) u instruktorów i bibliotekarzy prowadzących zajęcia. Warunkiem uczestnictwa w wycieczkach jest dostarczenie pisemnej zgody rodzica oraz wpłacenie ustalonych kosztów wycieczki (zgodnie ze szczegółowym harmonogramem). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie wycieczki organizowane w czasie wakacji dofinansowane zostały przez Wójta Gminy Skołyszyn z funduszy Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

GOKiCz w Skołyszynie