niedziela, 4 grudnia, 2022

wGRAJ się w sukces! Warsztaty „Gra obywatelska” w MBP Jasło

0
wGRAJ się w sukces! Warsztaty „Gra obywatelska” w MBP Jasło
Udostępnij:

Chcesz wiedzieć jak planować swój rozwój osobisty? Co zrobić aby otrzymać stypendium? Jak zmienić swoje najbliższe otoczenie? 13 września 2013 r. o godz. 10.00 w bibliotece odbędą się warsztaty z edukacji obywatelskiej zorganizowane w ramach ogólnopolskiego projektu „Gra obywatelska”.
Projekt jest realizowany przez Fundację Dobra Sieć, a jego celem jest rozwój aktywności obywatelskiej młodzieży poprzez upowszechnienie wiedzy na temat możliwych form wsparcia jakie oferuje im społeczeństwo, a jednocześnie przedstawienie możliwości aktywnego zaangażowania ich samych na rzecz najbliższego otoczenia.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają różne formy stypendiów o które mogą się ubiegać, dowiedzą się czym są i jak można się zaangażować w działania społeczne i dlaczego warto być wolontariuszem. Będzie okazja do zagrania
w nietypową edukacyjną grę planszową „Pioniersi”, a prowadzący warsztaty studenci podpowiedzą młodym ludziom co zrobić aby dostać się na wymarzone studia.

Do udziału w warsztatach zapraszamy młodzież w wieku 13-16 lat. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 września 2013 roku w Centrum Informacji Lokalnej, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Więcej informacji:

Agata Warywoda

tel. 13 446 26 02 wew.36

nowemedia@mbp.jaslo.pl

MBP w Jaśle

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj