niedziela, 5 lutego, 2023

Balonowy piknik

0
Balonowy piknik
Udostępnij:

Wczoraj rozpoczęła się jedna z największych imprez plenerowych na Podkarpaciu „Balony nad Krosnem”. Na rynku w Krośnie już przed godziną 16-tą pojawili się pierwsi goście pikniku rodzinnego. Organizatorzy przygotowali różne zabawy i konkursy dla najmłodszych: dekorowanie balonów i autobusu, rysowanie i wycinanie z papieru oraz skręcanie balonów. Sporą atrakcją imprezy była ciuchcia, która oferowała przejażdżkę ulicami miasta.

O godzinie 18-tej piknik został przeniesiony na lotnisko, gdzie na najmłodszych również czekało mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, karuzele, grota jaskiniowca, skoternia, suchy basen oraz wiele innych. Była to doskonała okazja dla rodzin, by aktywnie spędzić popołudnie na świeżym powietrzu.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu 2 i 3 maja, gdzie na wszystkich uczestników czekać będą konkurencje balonowe, lunapark, spotkania i prezentacje balonowe oraz koncerty takich wykonawców jak: DJ Noriz, Boomelant, Wake Up Adina, W.E.N.A. + DJ Like, Małpa + DJ Jinx+ DJ Chwiał, Studio Piosenki Swing, Joanna Kwaśnik, Sylwia Grzeszczak, Acustic, Bracia oraz Wishbone Ash.

Szczegółowy plan imprezy znajdą Państwo na stronie: http://www.balonynadkrosnem.pl/.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego pikniku.

Weronika Samborska
fot. Weronika Samborska

{gallery}galerie/balony_piknik{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj