piątek, 29 marca, 2024

Liwocz Brzyska zremisował z Czeluśnicą

0
Udostępnij:

Wczoraj o godzinie 13-tej na stadionie w Kłodawie, w ramach rozgrywek krośnieńskiej klasy B, odbył się mecz między LKS Liwocz Brzyska, a LKS Czeluśnica.

Pierwsza połowa spotkania obfitowała w wiele sytuacji bramkowych. Początek należał do gospodarzy, jednak wraz z upływem czasu zawodnicy z Czeluśnicy grali coraz lepiej, czego efektem było trafienie gola z narożnika pola karnego.

Druga odsłona meczu należała do Liwocza, próbującego za wszelką cenę doprowadzić do remisu. Udało się to w 65 minucie spotkania, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Adrian Biernacki i sprytnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu.

Kolejna bramka gości spowodowała, że gospodarze rzucili się do szaleńczych ataków, w których jednak brakowało precyzji i skuteczności.

Kiedy piłkarze z Czeluśnicy byli przekonani, że zakończą spotkanie z trzema punktami przewagi, Liwocz po rzucie rożnym, zdobył bramkę za sprawą Grzegorza Czerkowicza, ustalając wynik spotkania na 2-2.

Liwocz: Gajda – P. Wojdyła, Biernacki, Madejczyk, Garduła – Gustek, Kolbusz (Czerkowicz), Smagacki (Kopera), S. Wojdyła – Zawiliński (Nowak), J. Wojdyła

Już dzisiaj zapraszamy na mecz między LKS Liwocz Brzyska, a Czarni II Jasło, który odbędzie się 5 maja na stadionie Śniadeckich.

Tymczasem zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z meczu LKS Liwosz-Brzyska – LKS Czeluśnica.