poniedziałek, 25 września, 2023

Jak mieć więcej czasu? 8 sposobów

0
Udostępnij:

Godzina 01:07 w nocy. Najwyższa pora iść spać, bo za 7 godzin obudzi mnie moja Córeczka, a ja zamiast przebrać się w piżamę, zastanawiam się: “A może by tak wydłużyć dobę?” Dam sobie rękę uciąć, że nie jeden raz potrzebowałaś dodatkowych godzin, żeby zrealizować to, co sobie zaplanowałaś. I choć nie ma żadnego magicznego zaklęcia, które pomoże Ci ten czas odzyskać, to są za to skuteczne sposoby na wygospodarowanie dodatkowych godzin w ciągu dnia. :)Jeśli myślisz, że kontynuowałam pisanie tego artykułu o pierwszej w nocy, to mogę Cię uspokoić, że posłusznie zamknęłam laptopa i poszłam spać. Wiele osób rezygnuje z kilku godzin snu by zyskać więcej czasu, ale nie tędy droga. Zamiast rezygnować ze snu, który znacząco wpływa na Twoją produktywność w ciągu dnia, wypróbuj poniższe sposoby na zyskanie ekstra godzin w Twoim napiętym grafiku.

CZYTAJ DALEJ

Kim jest Jaślanka na emigracji?

Gosia, znana w sieci jako MoreThanMyPassion, 30-letnia kreatywna dusza, która udowadnia, jak spełniać swoje marzenia.

Kilka miesięcy po otrzymaniu tytułu mgr Psycholog na UJ, postanowiła spełniać swoje marzenie o zagranicznej karierze marketingowej i przeprowadziła się do Londynu. Tam przez 5 lat zdobywała doświadczenie w marketingu skierowanym do kobiet (branża beauty), pracując dla wielkich korporacji. 

Po urodzeniu córeczki, która była największym marzeniem do spełnienia, postanowiła po raz kolejny wyjść poza strefę komfortu i wraz z rodziną przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie odkryła swoją życiową misję do spełnienia. 

W każdy projekt angażuje się całym sercem i udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeśli damy z siebie wszystko, nie zapominając przy tym, jak istotny jest samorozwój i spełnianie się w życiu.

NAJNOWSZE

POPULARNE