sobota, 13 lipca, 2024

Jak mieć więcej czasu? 8 sposobów

0
Jak mieć więcej czasu? 8 sposobów
Udostępnij:

Godzina 01:07 w nocy. Najwyższa pora iść spać, bo za 7 godzin obudzi mnie moja Córeczka, a ja zamiast przebrać się w piżamę, zastanawiam się: “A może by tak wydłużyć dobę?” Dam sobie rękę uciąć, że nie jeden raz potrzebowałaś dodatkowych godzin, żeby zrealizować to, co sobie zaplanowałaś. I choć nie ma żadnego magicznego zaklęcia, które pomoże Ci ten czas odzyskać, to są za to skuteczne sposoby na wygospodarowanie dodatkowych godzin w ciągu dnia. :)Jeśli myślisz, że kontynuowałam pisanie tego artykułu o pierwszej w nocy, to mogę Cię uspokoić, że posłusznie zamknęłam laptopa i poszłam spać. Wiele osób rezygnuje z kilku godzin snu by zyskać więcej czasu, ale nie tędy droga. Zamiast rezygnować ze snu, który znacząco wpływa na Twoją produktywność w ciągu dnia, wypróbuj poniższe sposoby na zyskanie ekstra godzin w Twoim napiętym grafiku.

CZYTAJ DALEJ

Kim jest Jaślanka na emigracji?

Gosia, 30-letnia kreatywna dusza, która udowadnia, jak spełniać swoje marzenia.

Założycielka marki DREAM & CREATE, opartej na międzynarodowym doświadczeniu w marketingu skierowanym do kobiet.

Autorka idealnego planera rozwojowego dla kobiet, stworzonego z miłości do papieru i planowania.

Psycholożka specjalizująca się w potrzebach kobiet oraz ich rozwoju osobistym. Pomaga kobietom dostrzec i rozwijać ich potencjał oraz wykorzystywać własne talenty, a przy tym uczy jak brać szczęście w swoje ręce.

W każdy projekt angażuje się całym sercem i udowadnia, że wszystko jest możliwe jeśli damy z siebie wszystko, nie zapominając przy tym jak istotny jest samorozwój i spełnianie się w życiu.