poniedziałek, 20 marca, 2023

Metoda na trafiony prezent

0
Metoda na trafiony prezent
Udostępnij:

Do Świąt pozostał niecały miesiąc – dla jednych AŻ miesiąc, ale dla większości osób zdecydowanie TYLKO tyle. Lista rzeczy do zrobienia przed przerwą świąteczną jest długa, a przecież jest jeszcze druga bardzo ważni lista, o której nie możemy zapomnieć – lista prezentów! Jeśli co roku zadawanie sobie pytania “Co mam kupić pod choinkę?!” spędza Ci sen z powiek, to koniecznie poznaj mój sposób na kupowanie zawsze trafionych upominków.

Zapraszam po więcej na: www.morethanmypassion.pl

_________________

Kim jest Jaślanka na emigracji?

Gosia, znana w sieci jako MoreThanMyPassion, 30-letnia kreatywna dusza, która udowadnia, jak spełniać swoje marzenia.

Kilka miesięcy po otrzymaniu tytułu mgr Psycholog na UJ, postanowiła spełniać swoje marzenie o zagranicznej karierze marketingowej i przeprowadziła się do Londynu. Tam przez 5 lat zdobywała doświadczenie w marketingu skierowanym do kobiet (branża beauty), pracując dla wielkich korporacji. 

Po urodzeniu córeczki, która była największym marzeniem do spełnienia, postanowiła po raz kolejny wyjść poza strefę komfortu i wraz z rodziną przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie odkryła swoją życiową misję do spełnienia. 

W każdy projekt angażuje się całym sercem i udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeśli damy z siebie wszystko, nie zapominając przy tym, jak istotny jest samorozwój i spełnianie się w życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj