niedziela, 5 lutego, 2023

Antoniański Dar Serca w Zespole Szkół Technicznych

0
Antoniański Dar Serca w Zespole Szkół Technicznych
Udostępnij:

„Bez maski” to poruszająca opowieść o dziewczynie, która za wszelką cenę chce pozostać sobą w świecie, w którym każdy nosi jakąś maskę. Swoją postawą sprawia, że dookoła niej przebrania opadają, a ludzie pokazują swe prawdziwe, przyjazne twarze pod wpływem daru jakim jest miłość i życzliwość. Taki spektakl przedstawił Teatr (prawie) Szekspirowski Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół Technicznych, jako część akcji Antoniański Dar Serca.

W spektaklu zaprezentowali się przede wszystkim uczniowie klas pierwszych, informatycznej i elektrycznej, mianowicie Katarzyna Ślusarczyk, Paweł Biel, Daniel Czechowicz, Alan Czech, Aleks Olszewski, Kuba Pawłowski, Wojtek Faber, Artur Sieńkowski, Kacper Biernacki, Szymek Kamiński, i Mateusz Wałęga oraz trzeciej informatycznej Edyta Niezgoda, jak również specjaliści od nagłośnienia Kuba Samborski i Kamil Kotulak i paparazzi Michał Petka z tej samej klasy.

Społeczność szkolna zebrała również dobrowolne datki na zakup kardiotokografu dla jasielskiego szpitala, w kwocie 715 złotych.

ZST

{gallery}galerie/17_rok/antoniada{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj