niedziela, 21 kwietnia, 2024

„Jasło – Moje Miasto” – przypomnienie o konkursie fotograficznym

0
„Jasło – Moje Miasto” – przypomnienie o konkursie fotograficznym
Udostępnij:

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”.

Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXIV edycja nosi tytuł:

„JASIELSKIE ŚLADY WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ”

Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy ukazali różne miejsca związane z dążeniami jaślan do odzyskania niepodległości w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych, autorskich wizji takich upamiętnionych „śladów walk         o niepodległość”.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac, które można składać do 20 grudnia do MDK. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i spojrzenie na temat. Szczegóły dotyczące XXIV Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” znajdują się w jego regulaminie – do pobrania w załączniku.

SMJiRJ i MDK w Jaśle