Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Jasło o zachodzie słońca

430

W lipcowym etapie konkursu Jasło FOTOEye zwyciężyło niezatytułowane zdjęcie Jana Kowalskiego przedstawiające miasto o zachodzie słońca. Dodatkowo komisja wyróżniła zdjęcie „Fragment willi przy 3 Maja”, wykonane przez Wiesława Telegę. W sumie w lipcowym konkursie wzięło udział 31 fotografii.

Przypominamy, że teraz zgłoszeń do konkursu można dokonywać do końca września br. Przyjmowane są one codziennie w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle w godzinach funkcjonowania (poniedziałek – piątek: 9 – 17, sobota: 10 – 17, niedziela: 11 -16).

W każdym miesiącu można dokonać jednego zgłoszenia, zawierającego min. 3 zdjęcia przedstawiające Jasło, w szczególności architekturę miejską, pejzaż i przyrodę, sport i rekreację, miasto w porach roku, winne klimaty – zdjęcia promujące Jasło jako „miasto wina”, a także przestawiające aspekt społeczno-kulturalny Jasła, wydarzenia i street photo.

Zdjęcia z lipca można zobaczyć w miejskiej galerii FOTOEye na stronie https://um.jaslo.pl/pl/galeria-fotoeye-2020-iv-edycja/

Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj