sobota, 15 czerwca, 2024

Konkurs plastyczno-literacki „Policja przyszłości”

0
Konkurs plastyczno-literacki „Policja przyszłości”
Udostępnij:

 „Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.
Konkurs „Policja przyszłości” skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej polską Policję przyszłości. Ważne jest, by dzieci i młodzież w swoich pracach wykazały się kreatywnością i pokazały swoje wyobrażenia dotyczące zadań, umundurowania i wyposażenia Policji XXII wieku. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia br. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.trzezwyumysl.pl/regulaminy.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci tabletów i aparatów fotograficznych. Ponadto dziesięciu finalistów otrzyma specjalne wyróżnienia od Komendanta Głównego Policji. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
 
Wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
KPP w Jaśle