wtorek, 25 czerwca, 2024

Link do przyszłości – inspiracja z sukcesem!

0
Link do przyszłości – inspiracja z sukcesem!
Udostępnij:

”Zainspirowało mnie Pana życie od liceum do teraz, klasa informatyczna, później filozofia i skończyło się na tym, że robi Pan to co uwielbia.” – tak brzmi zwycięski cytat w konkursie na najlepszą relację ze spotkania w ramach projektu Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera. Spośród 124 nadesłanych zgłoszeń wygrał cytat ze spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
MBP Jasło przystępując do projektu, umożliwiła prawie setce uczniów z jasielskich liceów spotkania z młodymi i inspirującymi profesjonalistami, którzy osiągnęli sukces zawodowy w branżach wykorzystujących nowe technologie. Za nami spotkanie z prezesem Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania Michałem Woźniakiem czy dziennikarzem muzycznym Łukaszem Pieterem. Od zaproszonych gości, młodzi ludzie dowiadywali się jak z sukcesem planować ścieżkę edukacji i drogę zawodową, zwiększając tym samym swoje szanse na rynku pracy.

Zainteresowanie spotkaniami wśród młodzieży oraz wyróżnienie przyznane przez organizatorów dowodzą – spotkania  w bibliotece naprawdę inspirują!

Projekt Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera,  realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft w ramach inicjatywy „YouthSpark” oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

MBP Jasło