czwartek, 2 lutego, 2023

Sezon na Suma nieźle rozbawił publiczność

0
Sezon na Suma nieźle rozbawił publiczność
Udostępnij:

Jasielska publiczność ciepło przyjęła Premierowy spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy przyszli do JDK pośmiać się z nowych dowcipów i skeczy swoich ulubieńców.
„Sezon na suma” nie był do tej pory prezentowany w telewizji, a pierwszy spektakl z nowym programem odbył się zaledwie dwa tygodnie temu w Warszawie.

 – Jestem przekonany, że dzisiaj czeka państwa wspaniały, cudowny, niezwykły, magiczny, czarodziejski wieczór. Lecz wcześniej odbędzie się nasz występ – zwrócił się do przybyłych Robert Górski, już na wstępie wprawiając publiczność w dobry nastrój.

 Rozpoczęli od skeczu o lekarzach, którzy po nocnych nagraniach reklam są tak zmęczeni, że nie mogą skupić się na próbie do spektaklu, co wywoływało różne śmieszne sytuacje. Skecz o Duńczyku odwiedzającym nasz kraj po Euro 2012 w humorystyczny sposób pokazał jak postrzegana jest Polska przez niektórych naszych rodaków. Publiczność znakomicie bawiła się przy skeczu „mieszkanie do wynajęcia”, który pokazał, że może się to wiązać z wieloma wyrzeczeniami. Skecze przerywane były piosenkami opisującymi relacje międzyludzkie jak m.in. „kłótnia małżonków”.

 Na bis widzowie zobaczyli skecz o wybujałych ambicjach ojców dwojga pierwszoklasistów, a także, co powoli staje się już tradycją Kabaretu Moralnego Niepokoju – „posiedzenie rządu”. Zanim „rząd” udał się na boisko aby „haratnąć w gałę” otrzymał gromkie brawa publiczności.

Po ponad półtoragodzinnym występie zespół chętnie podpisywał autografy i pozował do wspólnych zdjęć z fanami.

pch (JDK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj