piątek, 12 sierpnia, 2022

XXV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

0
XXV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Udostępnij:

26 kwietnia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się XXV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Organizatorami Konkursu była Gmina Skołyszyn oraz GOKiCz w Skołyszynie.

W jubileuszowej edycji uczestniczyło dwustu piętnastu uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Skołyszyn. Prezentacje oceniło Jury w składzie:

– Daniel Mrugał – muzyk i instruktor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle
– Lucyna Antas – wokalistka, pedagog, absolwentka szkoły muzycznej II stopnia
– Stanisław Mazurek – nauczyciel Społecznego Ogniska Muzycznego w Jaśle i Skołyszynie
– Marta Gąsiorowska –dyrektor GOKiCz w Skołyszynie

Jury nagrodziło i wyróżniło:

KLASY 0 – III

SOLIŚCI

Miejsce I: Bartosz Klęba – kl. III, SP Harklowa;nauczyciel przygotowujący: Marzanna Mikrut

Miejsce II:   Natasza Litwa- kl. III, SP Przysieki; nauczyciel przygotowujący : Małgorzata Leśniak

Miejsce III : Emilia Starzec – kl. I , ZSP Skołyszyn; nauczyciel przygotowujący: Jolanta Berkowicz

Wyróżnienia:

Joanna Jagielska – kl. I , SP w Przysiekach, nauczyciel przygotowujący:   Barnadetta Filus

Klaudia Piotrowska – kl. 0, SP w Przysiekach, nauczyciel przygotowujący:   Elżbieta Pawluś

Emma Brzezicka – kl.I, ZSP Skołyszyn, nauczyciel przygotowujący: Jolanta Berkowicz

Nagroda specjalna/ za osobowość sceniczną/: Gloria Duda- kl.0, ZSP Skołyszyn, opiekun: Anna Dąbrowska-Duda

ZESPOŁY

Miejsce I: Zespół z kl. III, SP Przysieki; nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Leśniak

Miejsce II: Zespół ,,Wesołe nutki” , SP; Kunowa;nauczyciel przygotowujący: Ewa Gubernat

Miejsce III: Zespół z kl. II, SP Jabłonica; nauczyciel przygotowujący: Grażyna Piś

KLASY IV-VI

SOLIŚCI

Miejsce I /ex aequo/:

Zuzanna Mucha – kl. VI, ZSP Święcany; nauczyciel przygotowujący: Ewa Maciejczyk-Gąsior

Kornelia Zając – kl. IV, ZSP Święcany, nauczyciel przygotowujący: Ewa Maciejczyk-Gąsior

Miejsce II : Oliwia Bylinowska – kl. V, SP Jabłonica; nauczyciel przygotowujący: Łucja Biernacka

Miejsce III: Żaneta Przybyłowska – kl. V, SP Lisów; nauczyciel przygotowujący: Beata Rogowska

Wyróżnienia:

Oskar Reczek – kl. VI ,SP Przysieki; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Pawluś

Emilia Hendzel – kl. IV, SP Harklowa; nauczyciel przygotowujący: Barbara Łacek

Natalia Zabawa – kl.IV , ZSP Skołyszyn, nauczyciel przygotowujący: Urszula Czerwińska

ZESPOŁY

Miejsce I: Zespół ,,Lisolla” – kl. IV-VI ,SP Lisów,nauczyciel przygotowujący:   Beata Rogowska

Miejsce II: Zespół ,,Melodia” – kl. IV – VI , SP Kunowa, nauczyciel przygotowujący: Ewa Gubernat

Miejsce III: Zespół ,,Fermatki” – kl. IV – VI, ZSP Skołyszyn; nauczyciel przygotowujący: Urszula Czerwińska

GIMNAZJUM

SOLIŚCI

Miejsce I: Julia Depczyńska – kl.II, ZSP Świecny; nauczyciel przygotowujący:   Ewa Maciejczyk-Gąsior

Miejsce II: Izabela Mastej – kl. III , ZSP Skołyszyn;nauczyciel przygotowujący: Urszula Czerwińska

Miejsce   III : Wiktoria Rozmus – kl.II, ZSP Świecny; nauczyciel przygotowujący: Ewa Maciejczyk-Gąsior

Wyróżnienia:

Alicja Mastej – kl.I , ZSP Skołyszyn, nauczyciel przygotowujący: Urszula Czerwińska

Katarzyna Kozioł – kl.I, ZSP Kunowa, nauczyciel przygotowujący: Ewa Guberant

ZESPOŁY

Miejsce I: Chór „Chromatica” – ZSP Święcany, nauczyciel przygotowujący:   Ewa Maciejczyk-Gąsior

Miejsce II: Zespół ,,Skoliszclub” – ZSP Skołyszyn; nauczyciel przygotowujący: Urszula Czerwińska

Miejsce III: „Belcanto” – ZSP Kunowa; nauczyciel przygotowujący: Ewa Guberant

GOKiCZ w Skołyszynie

{gallery}galerie/17_rok/konkurs_skolyszyn{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj