sobota, 4 lutego, 2023

Zespół „Street Elite” oraz Michał Młocek w następnym etapie „Mam Talent!”

0
Zespół „Street Elite” oraz Michał Młocek w następnym etapie „Mam Talent!”
Udostępnij:

Poniedziałek 8 lipca bieżącego roku na długo pozostanie w pamięci zespołu Street Elite z „AT Dance” Studio Tańca w Jaśle i Michała Młocka z Potoka, k. Krosna którzy to dostali się do kolejnego etapu 6. edycji Mam Talent.
Dzień dla młodych tancerzy nie był łatwy i lekki – wyjazd 6:00 rano do Krakowa, oczy zaspane ale serca pełne pozytywnej energii. Podróż, a następnie męczące oczekiwanie na swoją kolej. Emocje niejedno krotnie brały górę jednak uśmiech nie schodził im z twarzy.

Pogoda piękna choć upał doskwierał każdemu. Po około 7 godzinach oczekiwania w Sali Oczekiwań nastał niezapomniany moment – Taniec na wielkiej scenie Teatru Słowackiego przed dobrze znanym jury dla każdego.

Natłok myśli ostatnie poprawki i słowa : „ Michał dajesz czadu….” I zaczęło się taniec trwający około dwóch minut, można by powiedzieć, że to krótki czas jednak jak ważny dla każdego tańczącego w takim wydarzeniu. Podbicie serc publiczności, owacje na stojąco i wielkie oklaski świadczyły o tym, że Michał Młocek, któremu choreografię przygotował Tomasz Berkowicz z AT Dance Studio Tańca w Jaśle, a muzykę specjalnie skomponował Konrad Belina-Brzozowski – DJ Lord Qiuu pomogli Michałowi osiągnąć zamierzony cel – kolejny etap w programie zakończony pozytywnymi ocenami . Padły słowa, które do dziś słychać : „…Michał przechodzisz dalej”. W niedługim czasie po Michale wystąpił zespół „Street Elite” nad którego bezpieczeństwem czuwała jak to nazwali :”… Mama …” – Alma Wysocka z AT Dance Studio Tańca. Kopniaki na szczęście i poszli pokazać na co ich stać. Taniec przepełniony energią, dynamiką i uśmiechem goszczącym na twarzach od ucha do ucha sprawił, że była to wspaniała zabawa.

Światła, kamery oklaski publiczności, okrzyki:”… Street Elite tańczy git!”, transperent w pierwszym rzędzie to były elementy, które sprawiły, że Zespół w składzie: Justyna Banach- Justa, Paulina Dacyl – Paula, Dawid Sanocki, który od prowadzącego prowadzącego Prokopa usłyszał słowa: „… Dawid pokonaj Goliata” (mając namyśli nowego członka jury – Augustina Egurrole), Katarzyna Śliwińska – Kacha, Aleksandra Stęgowska – Olaska i Dagmara Wysocka – Daga mało nie roznieśli sceny swoim tańcem.

Podbicie serc jury sprawiło, że pomiędzy oklaskami nasze pociechy usłyszały :”… Przechodzicie dalej” Zbiegnięcie ze sceny, rzucenie się na „Mamę”, okrzyki i łzy jednym słowem emocje zostały puszczone i wielka radość, która trwa do dziś sprawiły, że teraz w oczekiwaniu na ostateczny werdykt czy nasi tancerze dostaną się do finału sprawiło nagłe przegrzanie systemu i w drodze powrotnej wszyscy zasnęli śniąc o tym co bliżej już jak dalej 16 lipiec Warszawa i werdykt ostateczny. Trzymamy kciuki i wspieramy tych, którzy swoja pasją, zawzięciem i ciężką pracą pokazali jak daleko można zajść – WYSTARCZY CHCIEĆ.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii na www.TomaszBerkowicz.pl

AT Dance

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj