sobota, 10 grudnia, 2022

Zima w Miasteczku Fantazji MBP

0
Zima w Miasteczku Fantazji MBP
Udostępnij:

Do bibliotecznego Miasteczka Fantazji dołączyli kolejni bywalcy! Wspólnie spędzając styczniowe dni w Oddziale dla Dzieci i filiach, mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi bohaterami czytanych opowieści i wziąć udział w kreatywnych zajęciach z książką w tle.

Tym razem w Oddziale dla Dzieci obejrzeliśmy wielką księgę stworzeń fantastycznych i odwiedziliśmy Dolinę Muminków. Wzięliśmy udział w wyścigu Gryfów oraz przekonaliśmy się, że dzięki słomce można oswoić potwora.

 

Odwiedzając Filię nr 1 wykonaliśmy zabawne maski piratów i gazetowe ryby. Udaliśmy się na poszukiwanie skarbów grając w gry i zabawy zespołowe oraz odciskami palców namalowaliśmy sympatyczne bałwanki.

W Filii nr 2 zapanował karnawałowy klimat, podczas którego nie obyło się bez balu wróżek i czarodziejów. Sprawdziliśmy moc magicznego abrakadabra i wykonaliśmy własną Księgę czarów.

Z Filią nr 3 udało nam się zaprojektować dla wymagającej czarownicy papierową girlandę i ożywić pluszowe pajęczaki. Zapoznaliśmy się także z tradycją kolędowania i pamiętaliśmy o naszych Dziadkach i Babciach z okazji ich święta.

W styczniowych spotkaniach w ramach Miasteczka Fantazji wzięło udział ponad 140 dzieci.

I Ty możesz dołączyć do wspólnej zabawy! Zapraszamy!

MBP w Jaśle

{gallery}galerie/miasteczko_mbp{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj