środa, 17 kwietnia, 2024

Zimowa Akademia Artystyczna 2022

0
Zimowa Akademia Artystyczna 2022
Udostępnij:

Od interaktywnego wykładu dla dzieci z rodzicami (12 lutego) rozpoczniemy tegoroczne ferie zimowe. W kolejnych dniach zaplanowane zostały warsztaty plastyczne i taneczne dla dzieci, warsztaty teatralne i taneczne dla młodzieży oraz warsztaty artystyczne dla dorosłych. Ale to zaledwie tylko część atrakcji, organizowanych w ramach Zimowej Akademii Artystycznej Jasielskiego Domu Kultury.

Z okazji walentynek zapraszamy na koncert Tadeusza Chudeckiego „Tadek inaczej” , w ramach Klubu Ludzi z Pasją spotkamy się ze znanym nowojorskim artystą polskiego pochodzenia, Januszem Gilewiczem, zaś gościem Studni Kulturalnej będzie Marzena Figiel – Strzała, dziennikarka, podróżniczka i aktorka. Najmłodszych zapraszamy także na „Odlotowe popołudnie”, przygotowane przez Estradę Tyską, znaną już doskonale z Festiwalu Nauki, spektakl „Małe etiudy na chwile nudy” w wykonaniu Teatrzyku Dziecięcego Maskotka oraz na bajkę pt.„Księga lasu”,zrealizowaną przez Teatr Tarnów. Z kolei dzieci i młodzież szkół podstawowych będą mieć  okazję do zaprezentowania swojego talentu wokalnegow konkursie na „Pomysłową piosenkę zimową”.

Szczegółowy program dostępny jest na afiszu, natomiast dodatkowych informacji na temat poszczególnych działań(warsztaty)  będą udzielać  instruktorzyprowadzący (plastyka, taniec, teatr).Informacje o wydarzeniach (koncert walentynkowy, Klub Ludzi z Pasją, Studnia Kulturalna, spektakle teatralne) będą dostępne w osobnych materiałach na naszej stronie www.jdkjaslo.pl .

(jdk)