sobota, 26 listopada, 2022

Łukasz Gogosz dostał upragniony rower

0
Łukasz Gogosz dostał upragniony rower
Udostępnij:

Gamrat S.A spełnił obietnicę i za 30 tys. zł kupił handbike dla zdolnego, niepełnosprawnego sportowca z Jasła. Dziś szczęśliwy Łukasz Gogosz zabrał z firmy swój świąteczny prezent domu.

Kilka miesięcy temu Krzysztof Moska, prezes Gamrat S.A. obiecał, że spełni marzenia Łukasza Gogosza. Słowa dotrzymał.

Cieszę się, że pan Łukasz jest zadowolony. A widząc jego radość, ja sam jestem jeszcze bardziej zadowolony niż on – podkreśla Moska.

Bardzo dziękuje firmie Gamrat, która zawarła ze mną umowę sponsoringową – mówi Łukasz, próbując ukryć wzruszenie. – Są, jak widać, w Jaśle ludzie, którzy pomagają osobom niepełnosprawnym spełnić marzenia. Będę godnie i z dumą prezentował firmę i nasze miasto nie tylko na zawodach w Polsce czy w Europie – zapewnia.

Handbike, który kupił dla Łukasza jasielski Gamrat, to sprzęt najwyższej klasy. Na takim samym jeżdżą Rafał Wilk z Rzeszowa, mistrz świata w tej dyscyplinie sportu i Renata Kałuża, mistrzyni świata z Zakopanego.

Najbliższe plany Łukasza to wyjazd ze wspomnianymi mistrzami świata na trzytygodniowe zgrupowanie na Majorkę. 3 kwietnia wystartuje w maratonie w Poznaniu, 19 kwietnia w Warszawie, a potem w pucharze Europy. – Oczywiście, jeśli finanse mi na to pozwolą i zdrowie, bo forma jest – dodaje Łukasz.

Cieszymy się – mówi Urszula Ogrodnik, kierownik działu promocji i reklamy w firmie Gamrat. – Jest bardzo przyjemnie pomóc takiej osobie, jak Łukasz, który chce realizować się w swoich pasjach. Chcielibyśmy jak najwięcej prowadzić tego typu akcji.

Gamrat, sponsor strategiczny Gogosza, wyposażył Łukasza także w dresy, torby i koszulki.

Artykuły powiązane:

Pomóżmy Łukaszowi

Zagrali dla Łukasza

Ewa Wawro

{gallery}galerie/rower_gogosz{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj