środa, 21 lutego, 2024

Zajęcia już od kwietnia!

0
Zajęcia już od kwietnia!
Udostępnij:

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie z rodzicami dzieci biorących udział w projekcie „Łamiemy bariery”. Nasze przedsięwzięcie nabiera rumieńców.

Zaraz po świętach ruszą zajęcia czynnej rehabilitacji ruchowej dla dzieci niepełnosprawnych. W poniedziałki odbywać będą się one w małej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół miejskich nr 3 w Jaśle, ul. Szkolna. Zbiórka chętnych na pierwsze zajęcia 8 kwietnia, o godz. 15. 30.

W piątki proponujemy zajęcia z pływania na krytej pływalni. Zbiórka zainteresowanych 5 kwietnia, godz. 17. 30, w holu budynku.

– Na pierwszych zajęciach będziemy chcieli, aby dzieci i ich rodzice zobaczyli, że sport może uprawiać każdy. Zaczniemy od gier i zabaw ruchowych, a w miarę upływu czasu mamy nadzieję, że utworzymy drużyny sportowe – wyjaśnia Łukasz Gogosz, czterokrotny mistrz Polski w rugby na wózkach, jeden z partnerów projektu.

Prosimy rodziców o wcześniejsze pobranie i wypełnienie kwestionariusza zgłoszenia dziecka na zajęcia. Kwestionariusze dostępne są w dyrekcji Przedszkola Miejskiego nr 9 przy ul. Szkolnej w Jaśle.

Partnerami naszego projektu są: MOSiR w Jaśle, Klub Sportowy „Speed” Jasło , Medyczna Szkoła Policealna w Jaśle, Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle i Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.

Agata Płatek

Więcej: Jaślanie na paraolimpiadzie? Pozwólmy im na to!

Więcej: Może będą olimpijczycy, a może będą uśmiechnięte dzieci