poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Zaproszenie na Charytatywny maraton Zumba & Piloxing

0
Zaproszenie na Charytatywny maraton Zumba & Piloxing
Udostępnij:

Wszystkich tych, którzy dbają o dobrą sylwetkę, a przy okazji chcieliby zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka zapraszamy w sobotę, 22. października od godziny 16:00 do hali jasielskiego MOSiRu na trzygodzinny, Charytatywny maraton Zumba & Piloxing.

Celem imprezy jest zebranie funduszy na operację, chorej na Zespół Arnolda Chiariego Patrycji Hućko. Siedmioletnia mieszkanka Gorzyc, w powiecie jasielskim cierpi na to schorzenie, polegające na ucisku części móżdżka na rdzeń kręgowy. Z pozoru zdrowa dziewczynka nie może biegać, skakać i bawić się normalnie, tak jak jej rówieśniczki. Każdy gwałtowny ruch może zakończyć się dla niej atakiem bólu, drętwieniem kończyn, a nawet utratą przytomności. Jedyną szansą na normalne życie dla Patrycji jest skomplikowana operacja neurochirurgiczna w klinice, w Barcelonie, której koszt oszacowano na co najmniej 80 tysięcy złotych. Z pomocą przyszli ludzie dobrej woli, instruktorki Zumby i Piloxingu: Gabriela Stopkowicz, Małgorzata Potera, Małgorzata Sikora i Paulina Korga, które przygotowały specjalnie dla Was ten maraton.

Zumba to połączenie tańców latynoamerykańskich z fitnesem, Piloxing zaś to połączenie pilatesu, boksu i tańca, ćwiczenia idealne dla wszystkich ceniących sobie zdrowy tryb życia. Na imprezie nie zabraknie również zabiegów kosmetycznych i konsultacji pielęgnacyjno-makijażowych z doradcą pielęgnacyjnym amerykańskiej firmy Mary Kay.

Wstęp na imprezę nie będzie biletowany, prosimy jedynie o dowolnej wielkości wpłatę do puszki, która za pośrednictwem fundacji Siepomaga zostanie przekazana na leczenie Patrycji. Podajemy również link do internetowej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/patrycja-hucko będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą na konto złotówkę.

W imieniu Patrycji dziękujemy i zapraszamy na sobotnią imprezę!

Małgorzata Hućko, mama Patrycji