czwartek, 30 marca, 2023

Parkour, boulder, a może flowpark w Jaśle? Co wybierasz?

0
Parkour, boulder, a może flowpark w Jaśle? Co wybierasz?
Udostępnij:

Lubisz sport i ruch na świeżym powietrzu? Chciałbyś aby w naszym mieście powstały nowe miejsca do jego aktywnego uprawiania? Zainspiruj się pomysłami i sugestiami przedstawianymi podczas wczorajszego webinarium i złóż swoją propozycję w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Wnioski można składać tylko do końca czerwca br.

O tym co nowego w infrastrukturze sportowej mogłoby powstać w Jaśle, a także jakie pomysły w ramach budżetów obywatelskich pojawiają się w różnych polskich miastach, podczas spotkania z mieszkańcami, mówiła dr inż. architekt Dagmara Mliczyńska-Hajda. Wśród propozycji pojawiły się przenośne parkoury, flowparki, boiska do buli, bouldery, kursy tańca czy sprzęt do workoutu. Rozważano również jak lepiej wykorzystać istniejące już obiekty.

Kolejne webinaria, które adresowane są do osób, chcących zgłosić propozycję projektu w tegorocznej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego, odbędą się jeszcze:

9 czerwca godz. 18.00  – Zielone miasto i ekologia

15 czerwca godz. 18.00  – „Spotkaj człowieka”

16 czerwca godz. 18.00  – Edukacja i rozwój osobisty.      

Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się poprzez przesłanie swoich danych (imię i nazwisko, adres e-mail) na adres: konsultacje@um.jaslo.pl

Przypominamy, że na dzisiaj zaplanowano kolejne spotkanie z ekspertem. Tym razem przedstawione zostaną propozycje z zakresu ekologii i zielonego miasta. Serdecznie zapraszamy!

Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj