wtorek, 25 czerwca, 2024

Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w szkołach ponadgimnazjalnych

0
Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w szkołach ponadgimnazjalnych
Udostępnij:

Z dniem 1 września br. nastąpiły zmiany na stanowiskach dyrektorskich w pięciu jasielskich szkołach podległych Starostwu Powiatowemu w Jaśle. Natomiast w Nowym Żmigrodzie dyrektor pozostał ten sam, ale w szkole o zmienionej strukturze organizacyjnej.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów i wicedyrektorów nastąpiły w jasielskim Zespole Szkół Technicznych, II Liceum Ogólnokształcącym, w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych oraz w Zespole Szkół nr 4.

W wyniku konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle powołano Andrzeja Bosaka. Wicedyrektorem została Krystyna Myśliwiec, a kierownikiem szkolenia praktycznego – Marek Łukasik.

Także w wyniku postępowania konkursowego nowym dyrektorem II LO w Jaśle został Ryszard Bal. Natomiast funkcję wicedyrektora pełni Andrzej Krajewski.

Robert Niemiec pozostał na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle. Natomiast jego zastępcami są Małgorzata Sławniak i Urszula Budziak.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dyrektorem nadal jest Barbara Łącka. Funkcję wicedyrektorów sprawują: Krystyna Dzik i Tomasz Szot.

W Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle dyrektorem jest Renata Skórka, obowiązki wicedyrektora pełni Justyna Cyran, zaś kierownikiem szkolenia praktycznego został Wiesław Szwajcowski.

Dyrektorem szkoły w Nowym Żmigrodzie, pozostała Barbara Wierdak – Cyboroń. Jednak z dniem 1 września br. nie jest to już zespół szkół, tylko Liceum Ogólnokształcące w Nowym Żmigrodzie.

Starostwo Powiatowe w Jaśle