wtorek, 16 kwietnia, 2024

„Podkarpacie dla biznesu”

0
„Podkarpacie dla biznesu”
Udostępnij:

Społeczna Podkarpacka Akademia Najlepszych Praktyk serdecznie zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnej konferencji pt. „Podkarpacie dla biznesu”. 26 stycznia br. godz. 10., Sala Audytoryjna Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, al. Cieplińskiego 4.
W ramach konferencji, będącej jednocześnie inauguracją III roku działalności Społecznej Podkarpackiej Akademii Najlepszych Praktyk, przewidziano dwa panele tematyczne: „Wsparcie biznesu” oraz „Biznes w zgodzie z prawem”, podczas których odbędą się wykłady i prelekcje

m.in. z zakresu zmian w przepisach prawa obowiązujących od 2016 r. i różnych form wspierania prowadzenia działalności gospodarczej przez instytucje publiczne w ramach realizowanych przez nich zadań. Podczas konferencji możliwym będzie również skorzystać z porad ekspertów ZUS , a także Państwowej Inspekcji Pracy, z zakresu będącego przedmiotem konferencji.

Zgłoszenia uczestnictwa proszę kierować w terminie do 22.01.2016 r. elektronicznie: marta.kowal@zus.pl, paulina.malec@zus.pl lub telefonicznie 17 867 52 95. W załączeniu program konferencji. Liczba miejsc ograniczona.

program

patronaty