niedziela, 14 lipca, 2024

Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem 73. „Tour de Pologne”

0
Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem 73. „Tour de Pologne”
Udostępnij:

Kolarze biorący udział w wyścigu 73. „Tour de Pologne” pojawią się 15 lipca br. na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Siepietnica – Jasło – Warzyce.
W piątek 15 lipca na terenie powiatu jasielskiego gościć będziemy peleton wyścigu kolarskiego 73. „Tour de Pologne”. Trasa IV etapu wyścigu prowadzić będzie z Nowego Sącza do Rzeszowa m.in. drogami powiatu jasielskiego. Policjanci, w celu zapewnienia bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Rozpoczęcie IV etapu nastąpi o godz. 13.10 w Nowym Sączu. Wjazd kolarzy na drogi powiatu jasielskiego przewidywany jest na godzinę 14.16 – Siepietnica, a wyjazd na godz. 14.50 – Bierówka.

Około godz. 13.15 do czasu przejazdu autobusu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”, zamknięte dla ruchu zostaną następujące odcinki dróg powiatu jasielskiego:

– droga krajowa nr 28 – Siepietnica – Skołyszyn – Sławęcin – Siedliska Sławęcińskie – Przysieki – Trzcinica – Jasło (ul. 3 Maja, Kołłątaja, Kościuszki, Kazimierza Wielkiego, Lwowska, Bieszczadzka)

– droga wojewódzka nr 988 – Warzyce – Bierówka.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

KPP w Jaśle