sobota, 22 czerwca, 2024

Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem „Tour de Pologne”

0
Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem „Tour de Pologne”
Udostępnij:

Kolarze biorący udział w 70 Wyścigu Tour de Pologne pojawią się 30 lipca br. na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Siepietnica  – Jasło – Warzyce.

W najbliższy wtorek na Podkarpacie zawita 70. Tour de Pologne. Trasa III etapu wyścigu prowadzić będzie z Krakowa do Rzeszowa m.in. drogami powiatu jasielskiego.  Policjanci w celu zapewnienia bezkolizyjnego przejazdu peletonu będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Rozpoczęcie III etapu nastąpi o godz. 12.35 w Krakowie. Wjazd kolarzy na drogi powiatu jasielskiego przewidywany jest na godzinę 15.55– Siepietnica,  a wyjazd na godz. 16.31 – Bierówka.

Około godz. 15.15 do czasu przejazdu autobusu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”,  zamknięte dla ruchu zostaną następujące odcinki dróg powiatu jasielskiego:

 

  • droga krajowa nr 28 – Siepietnica – Skołyszyn – Sławęcin – Siedliska Sławęcińskie – Przysieki – Trzcinica – Jasło,

 

  • droga wojewódzka nr  988 – Warzyce – Bierówka.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość  i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Oficjalna strona wyścigu – kliknij

KPP Jasło