niedziela, 19 maja, 2024

Utrudnienia w ruchu

0
Utrudnienia w ruchu
Udostępnij:

Początkiem września na terenie Miasta Jasła rozpoczną się inwestycje drogowe. Na drodze krajowej inwestycję realizuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, a na drodze wojewódzkiej Polskie Koleje Państwowe. Mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Remont przejazdu kolejowego na ul. Wojska Polskiego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 992.

1 Etap 2-3 września br.- całkowite zamknięcie ruchu drogowego na przejeździe kolejowym na ul. Wojska Polskiego w dniach 2-3 września br. Objazdy dla samochodów do 5 ton przez ul.: 3-go Maja, Metzgera, Floriańska, Grunwaldzka. Dla samochodów powyżej 5 ton trasa objazdu z Jasła drogą krajową nr 28 do Miejsca Piastowego i drogą wojewódzką nr 993 do Nowego Żmigrodu. Na drogach oznaczono objazdy tablicami F-8 i F-9.

2 i 3 Etap 4-5 września br.- ruch drogowy będzie odbywał się wahadłowo przy wykorzystaniu wahadłowej sygnalizacji świetlnej.

Remont mostu nad rzeką Wisłoką w ciągu drogi krajowej nr 28 na ul. 3-go Maja w Jaśle

Od 1 września do 15 grudnia 2016 r. oraz od 15 marca do 30 września 2017 r. w związku z remontem mostu, ruch będzie odbywał się wahadłowo przy wykorzystaniu wahadłowej sygnalizacji świetlnej. Ponadto ul. Biecka w wyżej wymienionych okresach będzie drogą bez przejazdu. Wyjazd z ul. Bieckiej ulicami: Słoneczna, Rafineryjna.

UMJ