poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Wypadek w Bieździadce

0
Wypadek w Bieździadce
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ucierpiało trzech mieszkańców gminy Kołaczyce. W Bieździadce młodzi mężczyźni ulegli wypadkowi jadąc quadem, od którego odpadło koło. Stan jednego z nich jest poważny. Niestety kierowca pojazdu był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło dzisiejszej nocy. Po godzinie 1, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Bieździadce. Skierowani na miejsce policjanci na podstawie rozpytania świadków oraz pokrzywdzonych ustalili jego przebieg. Z wstępnych ustaleń wynika, że trzej mieszkańcy gminy Kołaczyce, dwaj 22-letni mężczyźni oraz 17-latek przemieszczali się drogą gminną na quadzie. W pewnym momencie od pojazdu najprawdopodobniej odpadło przednie koło. W wyniku tego quad przewrócił się, a mężczyźni doznali obrażeń. Stan jednego z nich jest poważny.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący quadem 22-latek był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,9 promila alkoholu.  

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, sporządzili dokumentację fotograficzną. Wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

303 166618

KPP w Jaśle