sobota, 13 sierpnia, 2022

Festiwal Sportu Jasło 2013 rozpoczęty!

0
Festiwal Sportu Jasło 2013 rozpoczęty!
Udostępnij:

Dzisiaj rozpoczął się Festiwal Sportu Jasło 2013, który potrwa do niedzieli. W rozgrywkach weźmie udział 12 zespołów z 7 państw.

Festiwal odbywa się w Jaśle już po raz kolejny. W tym roku do wzięcia udziału w turnieju zostały zaproszone drużyny z Macedonii, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Czech, Rumunii i Polski. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce w dniu dzisiejszym na płycie jasielskiego rynku, tuż po godzinie 17-tej.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Jasła i Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Turniej potrwa od 31 maja do 2 czerwca br.

Serdecznie witamy wszystkie ekipy zgromadzone na jasielskiej ziemi. Życzę sportowych wrażeń i wielu pozytywnych emocji – mówił podczas uroczystego otwarcia imprezy Leszek Znamirowski, wiceburmistrz miasta Jasła

Podczas festiwalu odbędą się: XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt (rocznik 1995 i młodsze), IX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej (rocznik 2002 i młodsi) oraz II Międzynarodowy Turniej Judo z udziałem około 160 zawodników z 4 państw (Czechy, Słowacja, Ukraina, Polska).

Wszyscy chcą poczuć smak zwycięstwa, ale liczą też na dobrą zabawę i niezapomniane emocje podczas rozgrywek. Takich na pewno im nie zabraknie.

Cieszymy się bardzo, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym turnieju. Długo przygotowywaliśmy się do zawodów, więc liczymy na same sukcesy naszej drużyny – komentuje Tomasz Lipniak, kierownik drużyny Szczakowianka Jaworzno

Dzisiaj rozegrane zostały mecze eliminacyjne na 3 boiskach w sali Gimnazjum nr.1 przy ul. Czackiego., a już jutro uczestnicy zmierzą się w kolejnych rozgrywkach m.in. na boisku Orlik przy ul. Szkolnej i boisku Orlik przy ulicy Śniadeckich oraz na hali MOSiR przy ul. Sikorskiego, na które organizatorzy serdecznie zapraszają.

Wiecej na: Festiwal Sportu Jasło 2013

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego rozpoczęcia festiwalu.

Weronika Samborska

Fot. Weronika Samborska

Więcej zdjęć: Festiwal Sportu Jasło 2013 zakończony!

{gallery}galerie/festiwal_rozpoczecie{/gallery}

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj