środa, 28 lutego, 2024

II miejsce rocznika 2002 w turnieju w Jaśle !

0
II miejsce rocznika 2002 w turnieju w Jaśle !
Udostępnij:

II miejsce rocznika 2002 na turnieju w Jaśle w ,,XIV Turnieju o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Janusza Przetacznika”.

W pierwszym meczu zagraliśmy z jednym z faworytów turnieju drużyną Ziomków Rzeszów. Po wyrównanym meczu remisujemy 0:0. W drugim spotkaniu wygrywamy 5:0 z ASP Wisłoką Dębica /bramki: Rzońca 3, P. Stasiak, M. Madejczyk/. W 3 kolejce wygrywamy 3:0 z Grunwaldem Budziwój. Początek meczu wyrównany. W 7 minucie J. Sokołowski strzela pierwszą bramkę i od tego momentu gramy praktycznie na jedną bramkę. Z wielu okazji wykorzystujemy 2 /bramki: P. Sypień i M. Madejczyk/. i wygrywamy 3:0. W ostatnim meczu grupowym remisujemy 0:0 z Orzełkiem Brzozów. Wygrywamy grupę A i w półfinale zagraliśmy z Partizanem Bardejov. Zdaniem wielu obserwatorów był to najlepszy mecz tego turnieju.

Od początku meczu obydwa zespoły próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 6 minucie H. Bracik strzela pierwszą bramkę i prowadzimy 1:0. W dalszym ciągu atakujemy bramkę Partizana i w 9 minucie ponownie H. Bracik strzela bramkę na 2:0. Mimo kilku okazji dla nas wynik nie uległ już zmianie. W wielkim finale gramy z UKS 6 Jasło. Mecz od początku wyrównany. Obydwie drużyny grają uważnie w obronie i dopiero w 5 minucie 6 Jasło ma pierwszą okazję w tym meczu, ale świetnie broni J. Betlej. W 7 minucie mamy najlepszą okazję w tym meczu. Niestety nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam z bramkarzem /świetna obrona Ł. Lepuckiego/. W końcówce meczu ratuje nas słupek i wynik końcowy 0:0. Karne to zawsze loteria, w nich więcej szczęścia ma drużyna UKS 6 Jasło i wygrywa ten mecz i turniej.

Podsumowanie: chłopcy zagrali kolejny bardzo dobry turniej. W obronie praktycznie bezbłędnie zagrała nasza exportowa dwójka H. Bracik i J. Sokołowski. Do nich dostroili się bramkarze J. Betlej i P. Ulaszek. W całym turnieju jako jedyna drużyna nie straciliśmy bramki. W ataku coraz lepiej gra P. Sypień, K. Rzońca, P. Stasiak czy Sz. Iskrzycki. Pierwsze bramki w barwach AP Jasło strzelił Michał Madejczyk /brawo Michał/. Na zakończenie turnieju zawodnicy otrzymali medale, oraz indywidualne wyróżnienia. 3 najlepszym zawodnikiem turnieju został Serva Dawid /Partizan Bardejov/ 2 najlepszym zawodnikiem turnieju został Hubert Bracik /AP Jasło/ Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szydło Karol /UKS 6 Jasło/ 3 najlepszym bramkarzem turnieju został Kristian Kekel /Partizan Bardejov/ 2 najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Lepucki /UKS 6 Jasło/ Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Betlej /AP Jasło/ 3 strzelcem turnieju został Klisiewicz Lucjan /Ziomki Rzeszów/ – 5 bramek 2 strzelcem turnieju został Stefawcin Jakub /Partizan Bardejov/ – 5 bramek Najlepszym strzelcem turnieju został Rakoczy Michał /UKS 6 Jasło/ – 7 bramek

W tym roku jeszcze zagramy w jednym turnieju w Kolbuszowej.

Serdeczne podziękowania za ufundowanie wspaniałych nagród dla Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Pana Janusza Przetacznika. Dziękujemy również za pomoc w organizacji turnieju Panu Markowi Myśliwcowi, oraz jak zwykle naszym wspaniałym kibicom-rodzicom, którzy jak zawsze dopingowali naszą drużynę.

AP JASŁO