poniedziałek, 4 marca, 2024

Jutro startuje wyciąg narciarski „Mareszka”

0
Jutro startuje wyciąg narciarski „Mareszka”
Udostępnij:

Położony u stóp Magurskiego Parku Narodowego stok narciarski „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej, dysponuje jedynym czynnym wyciągiem orczykowym w powiecie jasielskim. A sezon narciarski zaczyna się na nim już w najbliższa niedzielę.
– Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy trasy zjazdowe oraz trzy trasy biegowe o profilu i długości dostosowanymi do potrzeb zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników „białego szaleństwa” – wymienia Krzysztof Żebracki, współwłaściciel stoku

Obiekt jest oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych. Po wysiłku fizycznym zapraszamy do skorzystania z małej gastronomii. Szczególnie polecamy grillowanego pstrąga pochodzącego z miejscowej hodowli – dodaje Jan Graoń, drugi współwłaściciel.

Ceny pozostały na poziomie z ubiegłego sezonu. Za jeden zjazd zapłacimy 2,5 złotego, a za karnet całodniowy 50 złotych. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku promocja: dziesięć zjazdów kosztuje 15 złotych, a dwadzieścia zjazdów 27 złotych.

Szczegóły i informacje dostępne na
www.mareszkaski.pl

red