środa, 28 lutego, 2024

Młodzież z programu Trener osiedlowy na rybach

0
Młodzież z programu Trener osiedlowy na rybach
Udostępnij:

To już trzeci wyjazd młodzieży do Ujazdu, na zawody w wędkarstwie spławikowym. Dwa wcześniejsze wyjazdy związane były z pokazem i szkoleniem młodzieży przez instruktorów, trenerów, wędkarzy oraz sędziów wędkarskich. Dzięki przychylności Zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr 1 i 2 w Jaśle, młodzież mogła wędkować na łowisku specjalnym.

Po zakończeniu zawodów i zważeniu wszystkich ryb, pierwsze miejsce zajął Kras Szymon, drugie miejsce Frączek Szymon – obaj z osiedla Hankówka a trzeci był Michowicz Jerzy z osiedla Mickiewicza. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów opiekę sprawowali pan Andrzej Dziuba i pan Zdzisław Okarma – sędziowie klasy krajowej.

 

Trener osiedlowy to nie tylko zajęcia sportowe, zajęcia na basenie czy na siłowni. Mogła się o tym przekonać grupa 30 dzieci i młodzieży, która pod okiem trenerów osiedlowych w składzie: Jacek Barzyk (osiedle Kopernika), Mariusz Maczuga (Gamrat), Jerzy Chmiel (Mickiewicza), Sławomir Dziadosz (Śródmieście), Łukasz Jachimek (Niegłowice), Ilona Gomółka Książkiewicz (Hankówka), Łukasz Książkiewicz (Sobniów – Górka Klasztorna) uczestniczyła 22 sierpnia 2014 roku w zawodach wędkarskich.

Na zakończenie dla wszystkich przygotowano kiełbasę z grilla.

Jerzy Chmiel

{gallery}galerie/trener_osiedlowy_ryby{/gallery}