piątek, 29 marca, 2024

Nasi karatecy pokazali klasę!

0
Udostępnij:

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli 8 medali i II miejsce w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Karate Kyokushin.

W kategorii seniorów I miejsce w zajął Kamil Mastaj w kat. do 80 kg, II miejsce Andrzej Bochnia w kat. do 70 kg. Dawid Nguyen Quang zajął II miejsce w kat. do 65 kg oraz II miejsce w kata.

W kategorii juniorów I miejsce zajęła Weronika Czajka do 55 kg, II miejsce Aleksandra Socha do 60 kg, III miejsce Dariusz Bochnia do 60 kg, III miejsce Kacper Gybej powyżej 75 kg.

W Mistrzostwach startowało ponad 240 zawodników z 33 klubów reprezentujących województwa: małopolskie, świętokrzyskie oraz podkarpackie.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików-rozgrywanych równolegle, III miejsce zajął Michał Buś w kat. do 55 kg