czwartek, 8 grudnia, 2022

Siatkarze złapali formę

0
Siatkarze złapali formę
Udostępnij:

Miniona sobota i niedziela to kolejne udane występy jasielskich siatkarzy. Grali u siebie. Jako pierwsi wystąpili kadeci, podopieczni trenera Jerzego Łaby. Gościli drużynę KS „Błękitni” Ropczyce.
Pokonując rywali w stosunku 3:0 w setach (14, 22, 23). Zespół wystąpił w składzie: O.Wiliński, G.Owsiak, P.Hołodniak, B.Zając, J.Procanin, J.Łaba, D.Źrebiec (libero), M.Pomarański i M.Polar.

Po południu trzecioligowcy rozegrali swój mecz na trudnym terenie w Racławówce. Drużyna złożona z byłych ligowców Resovii Rzeszów okazała za mocna w tym dniu dla jaślan, którzy ulegli przeciwnikom w stosunku 3:1. Zespół jasielski pod wodzą trenera Bartosza Kilara wystąpił w składzie: M.Kumor, B.Pawlik , M.Gliwa, P.Nikiel, M.Michalec, B.Dedo, K.Waśko, P.Gwóźdź, D.Kmiecik, K.Szydło.

W niedzielny poranek juniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło pokonali swoich rówieśników z Krosna po ciężkim pięciosetowym boju 3: 2. W trakcie meczu doszło do komicznej sytuacji, do której przyznał się trener Bartosz Kilar. Błędnie ustawił zawodników w czwartym secie i z tego powodu juniorzy przegrali. Jednak piąty set, po korekcie ustawienia,  należał zdecydowanie do jaślan, którzy wygrali cały mecz 3:2.

Skład drużyny: D.Źrebiec, B.Pawlik, M.Rogaczewski, T.Hołodniak, M.Michalec, K.Waśko, Sz.Ryzner, J.Procanin.

Również w niedzielę młodzicy MKS „MOSIR” Jasło występujący w składzie: P.Mikrut, T.Turek, J.Sokołowski, S.Skicki, A.Adam, M.Bochniewicz, P.Wierzbicki, T.Nowak, T.Dryja, K.Czeluśniak, H.Błażejowski rozegrali dwa bardzo dobre spotkania w Strzyżowie. W pierwszym spotkaniu grali z zespołem TKS Żagiel Radymno, który rozbili 2: 0 w setach do 10 i 7. W drugim meczu zmierzyli się z ekipą SSPS PBS Czarni Oleszyce, którą pokonali 2:1 w setach do 23,-17,6.

Tadeusz Baniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj