poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Sportowy weekend zakończony

0
Sportowy weekend zakończony
Udostępnij:

Ponad 700 osób uczestniczyło w jednej z największych imprez sportowych organizowanych w Jaśle – Międzynarodowym Festiwalu Sportu. Młodzież z 10 państw europejskich rywalizowała w piłce siatkowej, piłce nożnej i w judo.

W zawodach wzięło udział ponad 40 zespołów z Niemiec, Rumunii, Czech, Węgier, Słowacji, Białorusi, Anglii, Albanii, Ukrainy i Polski.- Bardzo cieszy mnie to, że co roku w naszym mieście odbywa się ten festiwal, a uczestniczące w nim kluby już wcześniej rezerwują sobie czas, by móc tu przyjechać. Dla nas najważniejsze jest to, że młodzież chce i lubi tu przyjeżdżać, bo jak podkreśla, czuje się tu jak u siebie – mówił podczas zakończenia zawodów Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Najlepsze drużyny zawodów:

XVIII Turniej piłki siatkowej dziewcząt

 1. PKS Batory Grodno (Biłoruś)
 2. S.C. Schweriner S.C. (Niemcy)
 3. UKS „MOSiR” Jasło (Polska)

IX Turniej piłki siatkowej chłopców

 1. CSS 2 CNE Baia Mare (Rumunia)
 2. MKS MOSiR Jasło (Polska)
 3. Batory Grodno (Białoruś)

XIII Turniej piłki nożnej chłopców

 1. PKS Batory Grodno (Białoruś)
 2. AP Jasło (Polska)
 3. UKS 6 Jasło (Polska)

VI Turniej judo

 1. UKS ASW Judo Jasło
 2. Akademia Judo Rzeszów
 3. Millenium Rzeszów

Organizatorami tego sportowego wydarzenia byli Urząd Miasta w Jaśle oraz Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Współorganizatorami: Akademia Piłkarska Jasło i MKS MOSiR Jasło.Sponsorami i darczyńcami: Urząd Miasta Jasło (główny sponsor), Fundacja PZU, Fundacja Polska Siatkówka, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, POLWAX S.A, TEGEL, WYSOWIANKA S.A, JAFAR S.A, VORTUMNUS Sp. zo.o, U Schabińskiej, LADY GYM, PH SPORT, kawiarnia GRUBCIO, KAUFLAND Polska Markety Sp. z o.o., GAMRAT S.A.MOSiR Jasło, PETROSOFT.PL, BALTIC WOOD S.A., DOMICELA Sp. z o.o, PSS SPOŁEM, Restauracja&Hotel SEPIA, Grupa BIEDRONKA.

Szczegółowe informacje oraz zdjęcia znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/Festiwal-Sportu-JAS%C5%81O-2017-1053121338056425/?ref=page_internal

UMJ/UKS „MOSiR” Jasło

{gallery}galerie/17_rok/festiwal_sportu{/gallery}

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj