wtorek, 9 sierpnia, 2022

Szybko i widowiskowo

0
Szybko i widowiskowo
Udostępnij:

Kilkudziesięciu zawodników wzięło udział w zawodach BMX, które odbyły się 22 sierpnia  na torze BMX w Jaśle. Na  jasielskim torze odbyły się zawody: Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas, Puchar Polski BMX Racing oraz Mistrzostwa Jasła Amatorów. Organizatorami zawodów byli: Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Stowarzyszenie Kolarstwa Nowoczesnego. Sędzią głównym zawodów był Jerzy Klinik (Polski Związek Kolarski).
Wyniki Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas:
KOBIETY :
1 Kudra Marika Lotto Aquila Wadowice 00.38.88
2 Mendys Urszula Warszawski Klub Kolarski 00.40.49
3 Gacek Agnieszka ETI LKKG Lublin 00.41.10
4 Wczasek Oliwia Lotto Aquila Czerwionka Leszczyny 00.44.78
5 Łata Patrycja Gravity Racing Poznań 00.47.59
6 Nowak Maria LKS Iskra Głogoczów 00.53.61
7 Pawowicz Paulina UKS ZAWOJAK ZAWOJA 01.06.58
Żak :
1 Garbień Łukaz LKS Iskra Głogoczów 00.44.68
2 Górnisiewicz Grzegorz LKS Iskra Głogoczów 00.49.02
3 Poturnicki Dominik Stowarzyszenie PARK BMX SPARK 00.49.33
4 Bujas Kacper LKS Iskra Głogoczów 00.49.81
5 Zwarycz Kacper Stowarzyszenie PARK BMX SPARK 00.50.65
6 Kaczor Bartosz LKS Iskra Głogoczów 01.17.74

Młodzik :
1 Biadacz Kamil Lotto Aquila Wadowice 00.36.01
2 Spochacz Wojciech Stowarzyszenie PARK BMX SPARK 00.37.58
3 Adamczyk Szymon ETI LKKG LUBLIN 00.38,55
4 Marchwiński Aleksander Stowarzyszenie Park BMX SPARK 00.38.82
5 Ostrowski Jakub Stowarzyszenie Park BMX SPARK 00.41.49
6 Świderski Maksymilian niezrzeszony 00.41.91
7 Bartkowski Kacper UKS Lotto Aquila zpc skawa Stryszów 00.42.59
8 Mruk Michał UKS ZAWOJAK ZAWOJA 00.44.55
9 Szewczyk Bartłomiej UKS ZAWOJAK ZAWOJA 00.46.35
10 Lis Patryk UKS ZAWOJAK ZAWOJA 00.47.85

Junior młodszy :
1 Nowak Stanisław LKS Iskra Głogoczów 00.35.29
2 Kołodziejczyk Patryk LKKG Lublin 00.39.72
3 Gnojek Wojciech KS Born2bike 00.39.94
4 Bujas Szymon LKS Iskra Głogoczów 00.41.45
5 Jezioro Konrad LKS Iskra Głogoczów 00.43.58
6 Górnisiewicz Krystian LKS Iskra Głogoczów 00.45.62
Masters :
1 Kusiński Michał LKKG Lublin 00.35.34
2 Świderski Piotr niezrzeszony 00.39.89
3 Kudra Henryk Lotto aquila Wadowice 00.41.73
Junior :
1 Biadacz Szymon Lotto Aquila Wadowice 00.33.51
2 Holewik Arkadiusz Lotto Aquila Czerwionka Leszczyny 00.35.74
3 Janota Michał niezrzeszony Rybnik 00.36.03
4 Wrożyna Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 00.36.18
5 Opyrchał Jakub Lotto Aquila Wadowice 00.36.62
6 Noga Kamil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 00.37.03
7 Piontek Marek Lotto Aquila Wadowice 00.37.23
8 Bargiel Adam LOTTO AQUILA WADOWICE 00.37.94
Elita :
1 Dądela Gustaw Lotto Aquila Wałbrzych/Wadowice 00.33.16
2 Giemza Bartosz Lotto Aquila Wadowice 00.33.31
3 Kulesza Robert Lotto Aquila Wadowice 00.35.89
4 Bednarek Allan Lotto Aquila Wadowice 00.36.22
5 Chajec Mariusz SKN JASŁO 00.36.24
6 Adamczyk Karol ETI LKKG LUBLIN 00.36.36
7 Chmiel Maciej 00.36.42
8Chmura Marcin SKN JASŁO 00.38.16
9 Surma Michał LKS ISKRA GŁOGOCZÓW 00.56.17
Wyniki Pucharu Polski BMX Racing – Jasło 2015:
Młodzik:
1 Biadacz Kamil LOTTO AQUILA WADOWICE
2 Spochacz Wojciech Stowarzyszenie PARK BMX SPARK
3 Adamczyk Szymon ETI LKKG LUBLIN
4 Marchwiński Aleksander Stowarzyszenie Park BMX SPARK
5 Bartkowski Kacper UKS Lotto Aquila zpc skawa Stryszów
6 Ostrowski Jakub Stowarzyszenie Park BMX SPARK
7 Świderski Maksymilian niezrzeszony
8 Mruk Michał UKS ZAWOJAK ZAWOJA
9Szewczyk Bartłomiej UKS ZAWOJAK ZAWOJA
10 46 POL20040613 Lis Patryk UKS ZAWOJAK ZAWOJA
Junior :
1 Biadacz Szymon Lotto Aquila Wadowice
2 Holewik Arkadiusz Lotto Aquila Czerwionka Leszczyny
3 Wrożyna Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
4 Janota Michał niezrzeszony Rybnik
5 Opyrchał Jakub Lotto Aquila Wadowice
6 Noga Kamil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
7 Piontek Marek Lotto Aquila Wadowice
8 Bargiel Adam LOTTO AQUILA WADOWICE
Żak:
1 Garbień Łukaz LKS Iskra Głogoczów
2 Poturnicki Dominik Stowarzyszenie PARK BMX SPARK
3 Bujas Kacper LKS Iskra Głogoczów
4 Grniewicz Grzegorz LKS Iskra Głogoczów
5 Zwarycz Kacper Stowarzyszenie PARK BMX SPARK
6 Kaczor Bartosz LKS Iskra Głogoczów
Junior młodszy :
1 Nowak Stanisław LKS Iskra Głogoczów
2 Bujas Szymon LKS Iskra Głogoczów
3 Kołodziejczyk Patryk LKKG Lublin
4 Gnojek Wojciech KS Born2bike
5 Jezioro Konrad LKS Iskra Głogoczów
6 Górnisiewicz Krystian LKS Iskra Głogoczów
Masters mężczyzn:
1 Kusiński Michał LKKG Lublin
2 Świderski Piotr niezrzeszony
3 Kudra Henryk Lotto aquila Wadowice

Kobiet :
1Kudra Marika Lotto Aquila Wadowice
2 Gacek Agnieszka ETI LKKG Lublin
3 Wczasek Oliwia Lotto Aquila Czerwionka Leszczyny
4 Mendys Urszula Warszawski Klub Kolarski
5 Łata Patrycja Gravity Racing Poznań
6 Nowak Maria LKS Iskra Głogoczów
7 Pawowicz Paulina UKS ZAWOJAK ZAWOJA

Elita Mężczyzn:
1 Dądela Gustaw Lotto Aquila Wałbrzych/Wadowice
2 Giemza Bartosz Lotto Aquila Wadowice
3 Kulesza Robert Lotto Aquila Wadowice
4 Chmiel Maciej
5 Chajec Mariusz SKN JASŁO
6 Bednarek Allan Lotto Aquila Wadowice
7 Adamczyk Karol ETI LKKG LUBLIN
8 Chmura Marcin SKN JASŁO
9 Surma Michał LKS ISKRA GŁOGOCZÓW
Wyniki Amatorów w Mistrzostwach Jasła:
Kategoria Skrzat:
1 Koziołek Filip
2 Czuba Alan
3 Motyka Wojciech
4 Nachman Kacper
5 Leśniak Antoni
Kategoria mężczyźni OPEN:
1 Ziemiański Patryk
2 Ziemiański Kornel
3 Kamela Jan
Kategoria juniorka :
1 Pisz Elżbieta
Kategoria żak:
1 Nowak Brajan
2 Sanocki Wiktor
3 Wołek Tomasz
4 Świderski Kajetan
5 Wojdyła Witold
6 Motyka Jakub
Kategoria młodzik:
1 Łukaczyński Jakub
2 Zborowski Gracjan
3 Mazurkiewicz Jakub
4 Dziura Dominik
5 Zieliński Franciszek
6 Nachman Patryk
Kategoria kobiety OPEN:

1 Kotulak Patrycja
2 Nowak Maria
3 Faryj Martyna
4 Pisz Emilia
5 Faryj Milena

UMJ

fot. Andrzej Tenerowicz

{gallery}galerie/2015_rok/bmx{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj