piątek, 29 marca, 2024

Nasze siatkarki rozpoczęły swoje mecze w II lidze

0
Udostępnij:

W minioną sobotę rozpoczęły swoje mecze w II lidze kobiet siatkarki UKS „MOSiR” Jasło.

W dniach 13-15.05.2016 w Mysiadle odbył się turniej finałowy o wejście do II ligi kobiet. Zespół UKS „MOSiR” Jasło zajmuje II m-ce, a po wycofaniu się zespołu Impel II Wrocław awansuje do II ligi kobiet.

MUKS Krótka Mysiadło – UKS „MOSiR” Jasło 1:3 (15:25, 25:21, 26:28, 21:25)

UKS „MOSiR” Jasło – Impel II Wrocław 0:3 (11:25, 16:25, 14:25)

MKS Sokół Mogilno – UKS „MOSiR” Jasło 1:3 (25:22, 23:25, 25:27, 9:25)

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Joanna Pasterz, Justyna Kosiba, Dorota Jasionowicz, Marzena Brągiel, Kinga Książek, Angelina Golba (libero), oraz Ewelina Gomułka, Anna Dzik, Monika Zając, Aleksandra Gądek, Adriana Skuba, Martyna Trojan.

TRENER: Adam Pasterz

Inauguracyjny mecz 2 ligi kobiet sezonu 2016/201717 zespół UKS „MOSiR” Jasło rozegrał na wyjeździe z zespołem MKS SAN-Pajda Jarosław.

Mecz rozpoczął się od mocnej zagrywki gospodyń, a zawodniczki z Jasła nie mogły poradzić sobie z dobrym i wysokim blokiem. Po czasie wziętym przez trenera Pasterza, dziewczyny z UKS-u zaczęły odrabiać straty, lecz set zakończył się zwycięstwem Jarosławia 25:18.

Początek 2 seta to wyrównana gra. Seria niewymuszonych błędów zespołu UKS „MOSiR” Jasło powoduje 6-7 pkt. przewagę gospodyń i set kończy się wygraną zespołu SAN-PAJDA do 17.

3 set to dobra gra naszego zespołu zarówno na przyjęciu jak i w ataku co odzwierciedla wynik na tablicy, 3: 8 dla Jasła. Do stanu 21:19 dla naszego zespołu wszystko szło po myśli Jaślanek, niestety mały przestój i SAN-PAJDA doprowadza do remisu 22-22. Mocna zagrywka i dobra gra blokiem kończy set wynikiem 25:22.

MKS SAN-PAJDA Jarosław – UKS „MOSiR” Jasło

3:0 ( 25-18,25-17, 25-22)

UKS „MOSiR” Jasło: Dorota Jasionowicz, Katarzyna Marcisz (kapitan), Justyna Kosiba, Joanna Pasterz, Aleksandra Michalec, Kinga Książek, Aleksandra Gądek (libero), oraz Agnieszka Górniak, Marzena Brągiel, Martyna Trojan, Anna Dzik, Karolina Przewoźnik.

Trener: Adam Pasterz

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 17:00 UKS „MOSiR” Jasło zadebiutuje na własnym boisku w meczu przeciwko zespołowi TKS „TOMASOVIA” Tomaszów Lubelski. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców,