niedziela, 14 sierpnia, 2022

Turniej Judo w ramach „Ferie z MOSiR – 2015”

0
Turniej Judo w ramach „Ferie z MOSiR – 2015”
Udostępnij:

13 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się Turniej Judo w ramach „Ferie z MOSiR – 2015”. Współorganizatorami turnieju były Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle, Miasto Jasło oraz jasielskie kluby: ASW Judo Jasło oraz UKS „MOSiR” Jasło.
Turniej rozegrany został w formule FUNNY JUDO gdzie głównie chodziło o zabawę. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz słodkie upominki. Nagrody ufundowane zostały przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle, Urząd Miasta Jasła oraz firmę TanieTrofea.pl.

Wyniki zawodów:

Zawodnicy urodzeni 2008 i młodsi:

Chłopcy kategoria wagowa 22 kg:

1.         Jakub Stachurski

2.         Antoni Leśniak

3.         Kacper Maciuszczak

Chłopcy kategoria wagowa 22 kg:

1.         Maciej Sikora

2.         Oskar Puznar

3.         Oliwier Matuła

Zawodnicy urodzeni 2006 – 2008:

Dziewczynki kategoria wagowa 22 kg:

1.         Julia Wojdyła

2.         Julia Dzięcioł

3.         Celina Niedźwiedź

Dziewczynki kategoria wagowa 24 kg:

1.         Julia Styranka

2.         Aleksandra Sieńkowska

Dziewczynki kategoria wagowa 31 kg:

1.         Jagoda Dzik

2.         Ewelina Gorczyca

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:

1.         Patrycja Stefańska

2.         Kornelia Mikrut

Chłopcy kategoria wagowa 21 kg:

1.         Antoni Wójcik

2.         Wiktor Sanocki

Chłopcy kategoria wagowa 24 kg:

1.         Jakub Piątek

2.         Mateusz Hajduk

Chłopcy kategoria wagowa 26 kg:

1.         Wojciech Jaracz

2.         Karol Kamiński

3.         Filip Burda

4.         Jakub Bednar

Chłopcy kategoria wagowa 33 kg:

1.         Błażej Woźniak

2.         Jakub Surdel

3.         Dawid Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 40 kg:

1.         Filip Sikora

2.         Jakub Cichoń

Zawodnicy urodzeni 2003 – 2005:

Dziewczynki kategoria wagowa 28 kg:

1.         Gabriel Jaracz

2.         Roksana Węgiel

3.         Wiktoria Wietecha

Dziewczynki kategoria wagowa 38 kg:

1.         Oliwia Górniak

2.         Maja Szot

3.         Magdalena Lewicka

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:

1.         Maja Kwaśny

2.         Agnieszka Klęba

3.         Joanna Nowosielska

Dziewczynki kategoria wagowa 47 kg:

1.         Oliwia Ziewalicz

2.         Julia Gondek

Dziewczynki kategoria wagowa 52 kg:

1.         Weronika Augustowska

2.         Gabriel Surdel

Chłopcy i dziewczęta kategoria wagowa 30 kg:

1.         Anna Jurusik

2.         Liliana Błażej

3.         Mateusz Styranka

 

Chłopcy kategoria wagowa 31 kg:

1.         Mateusz Kluszczyk

2.         Norbert Woźniak

Chłopcy kategoria wagowa 37 kg:

1.         Adam Garncarski

2.         Kacper Bator

Chłopcy kategoria wagowa 38 kg:

1.         Gabryel Buczyński

2.         Jakub Buczyński

3.         Hubert Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 42 kg:

1.         Dawid Kubacki

2.         Karol Henzel

3.         Kacper Korczykowski

Chłopcy kategoria wagowa 50 kg:

1.         Paweł Mikosz

2.         Filip Bęben

3.         Mateusz TułeckiZawodnicy urodzeni 2008 i młodsi:

Chłopcy kategoria wagowa 18 kg:
1. Jakub Stachurski
2. Antoni Leśniak
3. Kacper Maciuszczak

Chłopcy kategoria wagowa 22 kg:
1. Maciej Sikora
2. Oskar Puznar
3. Oliwier Matuła

Zawodnicy urodzeni 2006-2008:

Dziewczynki kategoria wagowa 22 kg:
1. Julia Wojdyła
2. Julia Dzięcioł
3. Celina Niedźwiedź

Dziewczynki kategoria wagowa 24 kg:
1. Julia Styranka
2. Aleksandra Sieńkowska

Dziewczynki kategoria wagowa 31 kg:
1. Jagoda Dzik
2. Ewelina Gorczyca

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:
1.Patrycja Stefańska
2. Kornelia Mikrut

Chłopcy kategoria wagowa 21 kg:
1. Antoni Wójcik
2. Wiktor Sanocki

Chłopcy kategoria wagowa 24 kg:
1. Jakub Piątek
2. Mateusz Hajduk

Chłopcy kategoria wagowa 26 kg:
1. Wojciech Jaracz
2. Karol Kamiński
3. Filip Burda
4. Jakub Bejnar

Chłopcy kategoria wagowa 33 kg:
1.Błażej Woźniak
2. Jakub Surdel
3. Dawid Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 40 kg:
1.Filip Sikora
2. Jakub Cichoń

Zawodnicy urodzeni 2003-2005:

Dziewczynki kategoria wagowa 28 kg:
1.Gabriela Jaracz
2. Roksana Węgiel
3. Wiktoria Wietecha

Dziewczynki kategoria wagowa 38 kg:
1. Oliwia Górniak
2. Maja Szot
3. Magdalena Lewicka

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:
1. Maja Kwaśny
2. Agnieszka Klęba
3. Joanna Nowosielska

Dziewczynki kategoria wagowa 47 kg:
1. Oliwia Ziewalicz
2. Julia Gondek

Dziewczynki kategoria wagowa 52 kg:
1.Weronika Augustowska
2. Gabriela Surdel

Chłopcy i dziewczęta kategoria wagowa 30 kg:
1.Anna Jurusik
2. Liana Błażej
3. Mateusz Styranka

Chłopcy kategoria wagowa 31 kg:
1.Mateusz Kluszczyk
2. Norbert Woźniak

Chłopcy kategoria wagowa 37 kg:
1. Adam Garncarski
2. Kacper Bator

Chłopcy kategoria wagowa 38 kg:
1.Gabryjel Buczyński
2. Jakub Buczyński
3. Hubert Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 42 kg:
1. Dawid Kubacki
2. Karol Henzel
3. Kacper Korczykowski

Chłopcy kategoria wagowa 50 kg:
1Paweł Mikosz
2. Filip Bęben
3.Mateusz Tułecki

Zawodnicy urodzeni 2008 i młodsi:

Chłopcy kategoria wagowa 18 kg:
1. Jakub Stachurski
2. Antoni Leśniak
3. Kacper Maciuszczak

Chłopcy kategoria wagowa 22 kg:
1. Maciej Sikora
2. Oskar Puznar
3. Oliwier Matuła

Zawodnicy urodzeni 2006-2008:

Dziewczynki kategoria wagowa 22 kg:
1. Julia Wojdyła
2. Julia Dzięcioł
3. Celina Niedźwiedź

Dziewczynki kategoria wagowa 24 kg:
1. Julia Styranka
2. Aleksandra Sieńkowska

Dziewczynki kategoria wagowa 31 kg:
1. Jagoda Dzik
2. Ewelina Gorczyca

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:
1.Patrycja Stefańska
2. Kornelia Mikrut

Chłopcy kategoria wagowa 21 kg:
1. Antoni Wójcik
2. Wiktor Sanocki

Chłopcy kategoria wagowa 24 kg:
1. Jakub Piątek
2. Mateusz Hajduk

Chłopcy kategoria wagowa 26 kg:
1. Wojciech Jaracz
2. Karol Kamiński
3. Filip Burda
4. Jakub Bejnar

Chłopcy kategoria wagowa 33 kg:
1.Błażej Woźniak
2. Jakub Surdel
3. Dawid Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 40 kg:
1.Filip Sikora
2. Jakub Cichoń

Zawodnicy urodzeni 2003-2005:

Dziewczynki kategoria wagowa 28 kg:
1.Gabriela Jaracz
2. Roksana Węgiel
3. Wiktoria Wietecha

Dziewczynki kategoria wagowa 38 kg:
1. Oliwia Górniak
2. Maja Szot
3. Magdalena Lewicka

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:
1. Maja Kwaśny
2. Agnieszka Klęba
3. Joanna Nowosielska

Dziewczynki kategoria wagowa 47 kg:
1. Oliwia Ziewalicz
2. Julia Gondek

Dziewczynki kategoria wagowa 52 kg:
1.Weronika Augustowska
2. Gabriela Surdel

Chłopcy i dziewczęta kategoria wagowa 30 kg:
1.Anna Jurusik
2. Liana Błażej
3. Mateusz Styranka

Chłopcy kategoria wagowa 31 kg:
1.Mateusz Kluszczyk
2. Norbert Woźniak

Chłopcy kategoria wagowa 37 kg:
1. Adam Garncarski
2. Kacper Bator

Chłopcy kategoria wagowa 38 kg:
1.Gabryjel Buczyński
2. Jakub Buczyński
3. Hubert Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 42 kg:
1. Dawid Kubacki
2. Karol Henzel
3. Kacper Korczykowski

Chłopcy kategoria wagowa 50 kg:
1Paweł Mikosz
2. Filip Bęben
3.Mateusz Tułecki

Zawodnicy urodzeni 2008 i młodsi:

Chłopcy kategoria wagowa 18 kg:
1. Jakub Stachurski
2. Antoni Leśniak
3. Kacper Maciuszczak

Chłopcy kategoria wagowa 22 kg:
1. Maciej Sikora
2. Oskar Puznar
3. Oliwier Matuła

Zawodnicy urodzeni 2006-2008:

Dziewczynki kategoria wagowa 22 kg:
1. Julia Wojdyła
2. Julia Dzięcioł
3. Celina Niedźwiedź

Dziewczynki kategoria wagowa 24 kg:
1. Julia Styranka
2. Aleksandra Sieńkowska

Dziewczynki kategoria wagowa 31 kg:
1. Jagoda Dzik
2. Ewelina Gorczyca

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:
1.Patrycja Stefańska
2. Kornelia Mikrut

Chłopcy kategoria wagowa 21 kg:
1. Antoni Wójcik
2. Wiktor Sanocki

Chłopcy kategoria wagowa 24 kg:
1. Jakub Piątek
2. Mateusz Hajduk

Chłopcy kategoria wagowa 26 kg:
1. Wojciech Jaracz
2. Karol Kamiński
3. Filip Burda
4. Jakub Bejnar

Chłopcy kategoria wagowa 33 kg:
1.Błażej Woźniak
2. Jakub Surdel
3. Dawid Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 40 kg:
1.Filip Sikora
2. Jakub Cichoń

Zawodnicy urodzeni 2003-2005:

Dziewczynki kategoria wagowa 28 kg:
1.Gabriela Jaracz
2. Roksana Węgiel
3. Wiktoria Wietecha

Dziewczynki kategoria wagowa 38 kg:
1. Oliwia Górniak
2. Maja Szot
3. Magdalena Lewicka

Dziewczynki kategoria wagowa 40 kg:
1. Maja Kwaśny
2. Agnieszka Klęba
3. Joanna Nowosielska

Dziewczynki kategoria wagowa 47 kg:
1. Oliwia Ziewalicz
2. Julia Gondek

Dziewczynki kategoria wagowa 52 kg:
1.Weronika Augustowska
2. Gabriela Surdel

Chłopcy i dziewczęta kategoria wagowa 30 kg:
1.Anna Jurusik
2. Liana Błażej
3. Mateusz Styranka

Chłopcy kategoria wagowa 31 kg:
1.Mateusz Kluszczyk
2. Norbert Woźniak

Chłopcy kategoria wagowa 37 kg:
1. Adam Garncarski
2. Kacper Bator

Chłopcy kategoria wagowa 38 kg:
1.Gabryjel Buczyński
2. Jakub Buczyński
3. Hubert Stachurski

Chłopcy kategoria wagowa 42 kg:
1. Dawid Kubacki
2. Karol Henzel
3. Kacper Korczykowski

Chłopcy kategoria wagowa 50 kg:
1Paweł Mikosz
2. Filip Bęben
3.Mateusz Tułecki

mosir

{gallery}galerie/2015_rok/judo_ferie{/gallery}

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj