niedziela, 5 lutego, 2023

Turniej szachowy dla każdego

0
Turniej szachowy dla każdego
Udostępnij:

Uczniowski Klub Szachowy „Mat” działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle zaprasza do udziału w otwartym turnieju szachowym – „III Pucharze Burmistrza Miasta Jasła”, który zostanie rozegrany w dniu 12 maja br. Mogą w nim wystartować wszyscy szachiści, bez względu na wiek i posiadaną kategorię.

Organizatorami turnieju są: Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle oraz Uczniowski Klub Sportowy „Mat”.

Sponsorzy: Urząd Miasta w Jaśle, Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Jaśle, Bank Spółdzielczy w Bieczu, Usługi Remontowo – Budowlane Mroczka.

Impreza odbędzie się 12 maja (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle (wejście od ulicy Bednarskiej). Turniej zostanie rozegrany w dwóch grupach wiekowych:

Turniej A – przeznaczony dla wszystkich chętnych bez względu na wiek i kategorię szachową (w jego ramach będą prowadzone klasyfikacje: generalna, kobiet oraz dziewcząt i chłopców do lat 16)

Turniej B: przeznaczony dla urodzonych w roku 2001 i młodszych (w jego ramach będą prowadzone klasyfikacje dziewcząt i chłopców do lat 12 oraz dziewcząt i chłopców do lat 10)

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane drogą mailową (kazimierz.bobula@wp.pl) lub telefonicznie (605 616 272) do 10 maja.

dr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj